Agata Rusak
Instagram

Agata z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak morsuje! W stroju kąpielowym weszła do lodowatej wody

Agata Rusak
Instagram

Agata z "Rolnik szuka żony" rozpoczęła przygodę z morsowaniem! Była uczestniczka programu TVP zdecydowała się na kąpiele w lodowatej wodzie, a w sieci opublikowała zdjęcia na których widać, jak w kostiumie kąpielowym relaksuje się nad jeziorem!

Była narzeczona Łukasza z piątej edycji programu o poszukujących miłości rolnikach w najnowszym wpisie na Instagramie zdradziła, że dopiero od niedawna jest morsem, ale już wie, że będzie kontynuować swoje zimowe kąpiele. 

Agata z "Rolnik szuka żony" morsuje

Agata była jedną z uczestniczek piątej edycji programu "Rolnik szuka żony". W show TVP walczyła o względy Łukasza Sędrowskiego. Agata od samego początku była faworytką rolnika, który ostatecznie zdecydował, że to właśnie z nią chce stworzyć szczęśliwy związek. Po tym, jak w jednym z odcinków Łukasz oświadczył się Agacie, wszyscy czekali na wiadomość o ich ślubie. Niestety, kilka miesiecy po zakończeniu programu okazało się, że para podjęła decyzję o rozstaniu. 

To było coś pięknego, to było coś silnego mocnego, to był żar, to był ogień. To było coś, co naprawdę rozpaliło serce...- zaledwie kilka tygodni temu Łukasz w "Pytaniu na śniadanie" wspominał związek z Agatą. 

Dziś, blisko rok od rozstania, Agata coraz chętniej pokazuje w sieci, jak teraz wygląda jej życie. Była narzeczona rolnika utrzymuje kontakt z innymi uczestnikami programu "Rolnik szuka żony" i widać, że znów jest szczęśliwa.

Teraz zdradziła swoim fanom na Instagramie, że rozpoczęła przygodę z morsowaniem!

Początki morsowania kto by pomyślał że ja a jednak życie nas zmienia doświadczenia nas zmieniają ludzie też nas zmieniają i o przygoda z morsowaniem rozpoczęta i chyba szybko się nie zakończy. Świat nam tyle chce dac tylko my musimy mieć odwagę żeby wyciągnąć dłoń po to i brać pełnymi garściami. ♥️ Zachęcam wszystkich bo nie każdy jeszcze wie jakie morsowanie jest korzystne, odwagi kochani odwagi ☺- napisała na Instagramie.

Jak na wpis i zdjęcia Agaty w lodowatej wodzie zareagowali internauci?

- OMG😱😱😱Agatko,podziwiam😍😍💖💖💖
- Podziwiam 💪👍
- Odważna kobitka😉👍😊❤️- komentowali na Instagramie.

Zobaczcie sami, jak Agata z "Rolnik szuka żony" morsuje w lodowatej wodzie!

Zobacz także: Łukasz z "Rolnik szuka żony" skrywał szokującą tajemnicę. Teraz wszystko wyszło na jaw!

Agata z "Rolnik szuka żony" kąpie się w lodowatej wodzie (kliknij na strzałkę po prawej stronie zdjęcia).

Agata wzięła udział w 5. edycji programu "Rolnik szuka żony".

Łukasz i agata, rolnik szuka żony
mat. prasowe

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15