Agata Młynarska odeszła z Polsatu
ONS

Agata Młynarska odchodzi z Polsatu! Co na to Nina Terentiew?

Agata Młynarska odeszła z Polsatu
ONS

Agata Młynarska to prawdziwa ikona telewizji, którą znają i uwielbiają miliony telewidzów. Przez niemal dwie dekady pracowała w telewizji publicznej, a od kilku lat była jedną z twarzy Polsatu, gdzie prowadziła autorski program. Przypomnijmy: Wiosenne gwiazdy na prezentacji ramówki Polsat Cafe

Dziś jednak poinformowano niespodziewanie, że Młynarska odchodzi z Polsatu do... TVP. Jak donosi dziennik Fakt, Agata zakończyła współpracę z dotychczasowym pracodawcą, a w telewizji publicznej poprowadzi magazyn life-style'owy. Informację potwierdziła dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew.

Za pełnym porozumieniem i w pełnej sympatii Agata rozstaje się z naszą stacją i odchodzi do TVP, gdzie zaproponowano jej prowadzenie codziennego programu life-stylowego. U nas funkcje menedżerskie, które pełniła sprawiały, że poza programem w Polsat Cafe, Agata była okazjonalnie na wizji. A w jej duszy gra częsty kontakt z publicznością. Tęskniła za tym, więc nikomu nie odmawiam tego, że chce być gwiazdą. Wierzę, że jeszcze nie raz się kiedyś spotkamy - powiedziała Faktowi Nina Terentiew.


A wy tęskniliście za Agatą Młynarską na wizji?

Zobacz też: Młynarska krytykuje Dodę: Dzidzia-piernik!

Agata Młynarska na prezentacji wiosennej ramówki Polsat Cafe

 

Zobacz też Agatę Młynarską i inne gwiazdy podczas prezentacji wiosennej ramówki Polsat Cafe:

Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08