Córka Agaty Młynarskiej, Sylwia Mor, wychodzi za mąż! Jej wybrankiem jest wieloletni narzeczony, Jakub. Jak donosi magazyn "Party", uroczystość odbędzie się już 20 października w Warszawie i będzie miała rodzinny charakter.

Reklama

To dla mnie ogromne przeżycie i na pewno nie obędzie się bez wzruszeń. Powierzam Kubie swój wielki skarb i wierzę, że stworzą razem wspaniałą rodzinę – zdradziła "Party" Młynarska.

Agata Młynarska odda córce swoją suknię ślubną?

W jakiej stylizacji wystąpi tego dnia Sylwia Mor? Suknię ślubną, tę wymarzoną, w kolorze pudrowego różu, uszyje dla przyszłej panny młodej Lilith – zaprzyjaźniona z Agatą projektantka i autorka wielu jej scenicznych kreacji.

Obiecałam Sylwii, że dostanie ją ode mnie w prezencie – dodaje przejęta mama panny młodej.

Zobacz także: Najgłupsza plotka jaką usłyszała o sobie Agata Młynarska? "Wredna córka..."

Ślub córki natchnął Agatę Młynarską do inauguracji innego ważnego wydarzenia! Już 2 października ruszy wspólna akcja telewizji TLC i Fundacji Rak’n’Roll. Cel? Znaleźć pannę młodą, która powie „tak” w sukni ślubnej dziennikarki.

Z mojej sukni ślubnej powstanie kreacja dla innej panny młodej, która swój budżet na ten cel wpłaci na konto Fundacji Rak'n'Roll – mówi Agata.

Zobacz także

Kreację Młynarskiej, zgodnie z życzeniem panny młodej, która ją kupi, przerobi Magdalena Socha-Włodarska – ekspertka programu „Sposób na suknię". Nam podoba się pomysł i szczytny cel! A Wam?

ZOBACZ: Agata Młynarska o księżnej Dianie: "Dzięki niej księżna Kate mogła wyjść za Williama!" Dlaczego?

W październiku Agata Młynarska wydaje córkę za mąż

ONS.pl
Reklama

Dziennikarka jest "przyszywaną" mamą Sylwii Mor. 20 lat temu Młynarska została jej opiekunem prawnym.

ONS
Reklama
Reklama
Reklama