Reklama

Dramatyczne wyznanie Agaty Młynarskiej! Gwiazda TVN od kilku lat ma poważne problemy ze zdrowiem. W 2013 roku Agata Młynarska trafiła do szpitala, a lekarze zdiagnozowali u niej chorobę Leśniowskiego-Crohna, czyli przewlekłe nieswoiste zapalenie jelit. Dziennikarka rozpoczęła leczenie, ale kilka miesięcy temu choroba znów dała o sobie znać.

Ta choroba jest nieprzewidywalna. Byłam na fajnych krótkich wakacjach, gdzie się genialnie czułam, i nagle obudziłam się rano z potwornym bólem brzucha, z wymiotami. Walczyłam o życie...- przyznała w programie "36,6".

Niestety, okazuje się, że sterydy, które musi zażywać, wyniszczają jej organizm. Agata Młynarska zmaga się z poważnymi skutkami ubocznymi leczenia...

Agata Młynarska o walce z chorobą

Agata Młynarska w rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że przez przyjmowane leki traci wzrok! Gwiazda TVN nie ukrywa również, że leczenie miesięcznie kosztuje ją ponad 1000 złotych.

Zobacz także

Ja mam coraz mocniejsze szkła okularów. W tej chwili mam już denka od butelek... Okulary to mój ratunek - zdradziła Agata Młynarska. - To jest coś morderczego. Reaguję na te sterydy okropnie.

Agacie Młynarskiej życzymy dużo zdrowia!

Zobacz także: Etiologia nieswoistego zapalenia jelit, Skąd się bierze choroba Leśniowskiego-Crohna

Agata Młynarska opowiedziała o skutkach ubocznych leczenia.

Gwiazda TVN od kilku lat walczy z chorobą Leśniowskiego-Crohna.

ONS
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama