Agata Młynarska  Instagram
Instagram
Newsy

Agata Młynarska pokazała syna! Tadeusz to prawdziwy przystojniak!

Agata Młynarska pokazała swojego syna! 31-letni Tadeusz to naprawdę przystojny mężczyzna!

Agata Młynarska pochwaliła się swoim synem, Tadeuszem, który przed kilkoma dniami skończył 31 lat. Mężczyzna jest prawdziwym przystojniakiem, a do tego bardzo zdolnym i wspaniałym człowiekiem. Zobaczcie co na temat swojego syna napisała Agata Młynarska. Widać, że jest z niego niezwykle dumna!

Zobacz także: Agata Młynarska o swojej chorobie: "Ból brzucha był nie do wytrzymania!" Dawno nie miała tak silnego nawrotu!

Agata Młynarska o księżnej Dianie: "Dzięki niej księżna Kate mogła wyjść za Williama!" Dlaczego?

Agata Młynarska pochwaliła się swoim synem Tadeuszem

Agata Młynarska postanowiła pochwalić się swoim synem, 31-letnim Tadeuszem na Instagramie. Niedawno mężczyzna obchodził urodziny i z tej okazji dziennikarka podzieliła się ze swoimi fanami jego zdjęciami. Ponadto dumna mama opisała, czym zajmuje się jej ukochany syn. Tadeusz od najmłodszych lat kochał wszystko co związane z filmem i nawet w prezencie komunijnym dostał swoją pierwszą kamerę. 

Tadzio, mój młodszy syn, kończy dziś 31 lat. Jest pięknym człowiekiem. Mądrym, zdolnym, dobrym, uczciwym, prostolinijnym, oddanym, wiernym, szlachetnym i najzwyczajniej na świecie kochanym❤️❤️❤️ Czuję się dumna i wzruszona pisząc te słowa! Pasja do filmu zdominowała jego życie od wczesnych lat. Pierwszą kamerę dostał na pierwszą komunię. Realizował własne filmy, potem już duże produkcje. - napisała Agata Młynarska na swoim Instagramie. 

Ponadto mama Tadeusza wyznała, że 31-latek jest laureatem wielu nagród i teraz rozpoczyna swoją karierę w... Los Angeles! 

Dostawał nagrody a teraz rozpoczyna nową drogę w świecie filmu w Los Angeles. Ma wspaniałą żonę, która wspiera go w tej bardzo trudnej , odważnej decyzji. Tadek- jestem z Ciebie niewobrażalnie dumna!!!! Z Was razem!!!! Wierzyłam od początku, że zawsze zdobędziesz, to o czym marzysz. Życzę Ci, żebyś tam daleko, czuł się jak w domu. Żebyś tworzył, rozkwitał i był szczęśliwy❤️❤️❤️❤️Niech gwiazdy Ci sprzyjają. Kocham Cię mój uśmiechnięty Tadersie❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ - czytamy w dalszej części wpisu Agaty Młynarskiej. 

Nic dziwnego, że Agata Młynarska pochwaliła się swoim synem! To nie tylko bardzo przystojny mężczyzna, ale przede wszystkim niezwykle utalentowany człowiek z wielką pasją. Oczywiście my również składamy Tadeuszowi serdeczne życzenia z okazji urodzin! Powodzenia w rozwijaniu swoich zamiłowań!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tadzio, mój młodszy syn, kończy dziś 31 lat. Jest pięknym człowiekiem. Mądrym, zdolnym, dobrym, uczciwym, prostolinijnym, oddanym, wiernym, szlachetnym i najzwyczajniej na świecie kochanym❤️❤️❤️ Czuję się dumna i wzruszona pisząc te słowa! Pasja do filmu zdominowała jego życie od wczesnych lat. Pierwszą kamerę dostał na pierwszą komunię. Realizował własne filmy, potem już duże produkcje.Dostawał nagrody a teraz rozpoczyna nową drogę w świecie filmu w Los Angeles. Ma wspaniałą żonę, która wspiera go w tej bardzo trudnej , odważnej decyzji. Tadek- jestem z Ciebie niewobrażalnie dumna!!!! Z Was razem!!!! Wierzyłam od początku, że zawsze zdobędziesz, to o czym marzysz. Życzę Ci, żebyś tam daleko, czuł się jak w domu. Żebyś tworzył, rozkwitał i był szczęśliwy❤️❤️❤️❤️Niech gwiazdy Ci sprzyjają. Kocham Cię mój uśmiechnięty Tadersie❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️#birthday #myson #myproud #tadeuszkieniewicz #kinievik #tadek #filmmaker #hollywood #losangeles #cameraman #movie #filmphotography #tedinfocus #goodluck #mamalovesyou #agatamlynarska @tedinfocus

Post udostępniony przez Agata Młynarska (@agata_mlynarska)

Agata Młynarska jest jeszcze mamą Sylwii i Stanisława. Dziennikarka jest bardzo zżyta ze swoimi dziećmi i bardzo ceni czas spędzony z rodziną!

 

Agata Młynarska skomentowała śmierć córki Ewy Bem
East News/ONS
Newsy
Agata Młynarska we wzruszających słowach o śmierci córki Ewy Bem: "Nikt nie myślał o tym, że kres nastąpi tak szybko. Ewo, nie ma słów"
Agata Młynarska we wzruszających słowach o śmierci córki Ewy Bem: "Nikt nie myślał o tym, że kres nastąpi tak szybko. Ewo, nie ma słów"

Zobacz wpis dziennikarki!

Agata Młynarska dziękuje za wsparcie po stracie ojca
Newsy
Agata Młynarska pokazała wzruszające NAGRANIE z pogrzebu ojca: "Jego duch był z nami. I pozostanie na zawsze"
Młynarska udostępniła film z pożegnania jej ojca.

Agata Młynarska pokazała wzruszające nagranie z pogrzebu swojego ojca. W piątek, 24 marca, na warszawskich Powązkach  pochowano Wojciecha Młynarskiego. Słynnego artystę pożegnała rodzina, przyjaciele, gwiazdy, politycy i tysiące fanów jego twórczości. Wzruszającą przemowę wygłosił syn Wojciecha Młynarskiego, który po zakończonej uroczystości podziękował za tak liczne przybycie na pogrzeb jego ojca.   ZDJĘCIA Z POGRZEBU WOJCIECHA MŁYNARSKIEGO:  Tłumy żegnają Wojciecha Młynarskiego, wśród nich jego dzieci: Agata, Paulina i Jan   Zobacz:  Wzruszające słowa syna Jana na pogrzebie Wojciecha Młynarskiego: "Wiem, że on jest szczęśliwy..." Agata Młynarska pożegnała swojego tatę Wzruszające słowa po pogrzebie zamieściła w sieci Agata Młynarska. Dziennikarka podziękowała za wsparcie w tak trudnych dla niej chwilach i pokazała wzruszające nagranie z uroczystości pogrzebowych. Dziękuję za wszystkie ciepłe, serdeczne, mądre, dobre słowa, które otrzymaliśmy w ostatnich dniach. Wczoraj odprowadzajac Tatę mieliśmy poczucie, że Jego duch był z nami. I pozostanie na zawsze... - Agata Młynarska  napisała pod nagraniem. Zobaczcie, jak wyglądało pożegnanie Wojciecha Młynarskiego.   Zobacz:  "Trzymałem go za rękę" - syn Wojciecha Młynarskiego, Jan, był przy nim do samego końca. Kim jest?   Zobacz także:  Najsmutniejsze urodziny Agaty Młynarskiej. Przypominamy rozmowę córki z ukochanym ojcem z VIVY!   Pożegnanie Wojciecha Młynarskiego.   Agata Młynarska pokazała wzruszające nagranie.

Agata Młynarska w golfie
Newsy
Agata Młynarska zdradziła, jakie z rodzeństwem mają plany po śmierci ojca: "Choroba taty nas zjednoczyła"
Agata Młynarska zdradziła, jakie z rodzeństwem mają plany po śmierci ojca: "Choroba taty nas zjednoczyła"

Agata Młynarska zabrała głos pierwszy raz po śmierci Wojciecha Młynarskiego! Okazuje się, że rodzeństwo Młynarskich dość szybko po śmierci taty postanowiło zacząć działać w tym, aby ludzie pamiętali o artyście. W związku z tym Agata Młynarska  zdradziła w "Show", jakie ma plany wraz z rodzeństwem.   ZDJĘCIA Z POGRZEBU WOJCIECHA MŁYNARSKIEGO:  Tłumy pożegnały Wojciecha Młynarskiego, wśród nich jego dzieci: Agata, Paulina i Jan Rozkręcamy fundację - działamy we troje z Pauliną i Jasiem, angażują się też nasze dzieci. Ta praca bardzo nas konsoliduje, scala. Choroba taty na pewno nas zjednoczyła. Dotychczas każde wędrowało swoją drogą. Jako rodzeństwo bardzo się kochamy, ale nie wchodziliśmy sobie w drogę. Fundacja jest naszym zobowiązaniem wobec taty i jego twórczości. Naszym ważnym zadaniem na życie.  Zobacz:  Agata Młynarska i Sylwia Mor - Mów do mnie mamo Agata Młynarska pierwszy raz zabrała głos po śmierci Wojciecha Młynarskiego Choć nie było tajemnicą, że Wojciech Młynarski chorował bardzo długo to informacja o jego śmierci i tak była sporym szokiem. Wszyscy znają jego kultowe piosenki i twórczość kabaretową. Jako pierwsza o śmierci ojca poinformowała Paulina Młynarska. Chwilę potem głos zabrało rodzeństwo - Agata i Jan. W poniedziałek poznaliśmy również testament Wojciecha Młynarskiego. My trzymamy kciuki za fundację, którą Agata, Paulina i Jan  chcą dalej prowadzić.    Zobacz:  Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Wojciecha Młynarskiego?   Agata Młynarska zdradziła, jakie ma plany po śmierci ojca   Dziennikarka wraz z rodzeństwem będzie rozkręcała fundację upamiętniającą twórczość Wojciech Młynarskiego

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner