Agata Młynarska  Instagram
Instagram

Agata Młynarska pokazała syna! Tadeusz to prawdziwy przystojniak!

Agata Młynarska  Instagram
Instagram

Agata Młynarska pochwaliła się swoim synem, Tadeuszem, który przed kilkoma dniami skończył 31 lat. Mężczyzna jest prawdziwym przystojniakiem, a do tego bardzo zdolnym i wspaniałym człowiekiem. Zobaczcie co na temat swojego syna napisała Agata Młynarska. Widać, że jest z niego niezwykle dumna!

Zobacz także: Agata Młynarska o swojej chorobie: "Ból brzucha był nie do wytrzymania!" Dawno nie miała tak silnego nawrotu!

Agata Młynarska pochwaliła się swoim synem Tadeuszem

Agata Młynarska postanowiła pochwalić się swoim synem, 31-letnim Tadeuszem na Instagramie. Niedawno mężczyzna obchodził urodziny i z tej okazji dziennikarka podzieliła się ze swoimi fanami jego zdjęciami. Ponadto dumna mama opisała, czym zajmuje się jej ukochany syn. Tadeusz od najmłodszych lat kochał wszystko co związane z filmem i nawet w prezencie komunijnym dostał swoją pierwszą kamerę. 

Tadzio, mój młodszy syn, kończy dziś 31 lat. Jest pięknym człowiekiem. Mądrym, zdolnym, dobrym, uczciwym, prostolinijnym, oddanym, wiernym, szlachetnym i najzwyczajniej na świecie kochanym❤️❤️❤️ Czuję się dumna i wzruszona pisząc te słowa! Pasja do filmu zdominowała jego życie od wczesnych lat. Pierwszą kamerę dostał na pierwszą komunię. Realizował własne filmy, potem już duże produkcje. - napisała Agata Młynarska na swoim Instagramie. 

Ponadto mama Tadeusza wyznała, że 31-latek jest laureatem wielu nagród i teraz rozpoczyna swoją karierę w... Los Angeles! 

Dostawał nagrody a teraz rozpoczyna nową drogę w świecie filmu w Los Angeles. Ma wspaniałą żonę, która wspiera go w tej bardzo trudnej , odważnej decyzji. Tadek- jestem z Ciebie niewobrażalnie dumna!!!! Z Was razem!!!! Wierzyłam od początku, że zawsze zdobędziesz, to o czym marzysz. Życzę Ci, żebyś tam daleko, czuł się jak w domu. Żebyś tworzył, rozkwitał i był szczęśliwy❤️❤️❤️❤️Niech gwiazdy Ci sprzyjają. Kocham Cię mój uśmiechnięty Tadersie❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ - czytamy w dalszej części wpisu Agaty Młynarskiej. 

Nic dziwnego, że Agata Młynarska pochwaliła się swoim synem! To nie tylko bardzo przystojny mężczyzna, ale przede wszystkim niezwykle utalentowany człowiek z wielką pasją. Oczywiście my również składamy Tadeuszowi serdeczne życzenia z okazji urodzin! Powodzenia w rozwijaniu swoich zamiłowań!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tadzio, mój młodszy syn, kończy dziś 31 lat. Jest pięknym człowiekiem. Mądrym, zdolnym, dobrym, uczciwym, prostolinijnym, oddanym, wiernym, szlachetnym i najzwyczajniej na świecie kochanym❤️❤️❤️ Czuję się dumna i wzruszona pisząc te słowa! Pasja do filmu zdominowała jego życie od wczesnych lat. Pierwszą kamerę dostał na pierwszą komunię. Realizował własne filmy, potem już duże produkcje.Dostawał nagrody a teraz rozpoczyna nową drogę w świecie filmu w Los Angeles. Ma wspaniałą żonę, która wspiera go w tej bardzo trudnej , odważnej decyzji. Tadek- jestem z Ciebie niewobrażalnie dumna!!!! Z Was razem!!!! Wierzyłam od początku, że zawsze zdobędziesz, to o czym marzysz. Życzę Ci, żebyś tam daleko, czuł się jak w domu. Żebyś tworzył, rozkwitał i był szczęśliwy❤️❤️❤️❤️Niech gwiazdy Ci sprzyjają. Kocham Cię mój uśmiechnięty Tadersie❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️#birthday #myson #myproud #tadeuszkieniewicz #kinievik #tadek #filmmaker #hollywood #losangeles #cameraman #movie #filmphotography #tedinfocus #goodluck #mamalovesyou #agatamlynarska @tedinfocus

Post udostępniony przez Agata Młynarska (@agata_mlynarska)

Agata Młynarska jest jeszcze mamą Sylwii i Stanisława. Dziennikarka jest bardzo zżyta ze swoimi dziećmi i bardzo ceni czas spędzony z rodziną!

 

Więcej na temat Agata Młynarska
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17