Agata Kościkiewicz ma raka Agata Kościkiewicz, Marek Kościkiewicz Agata Kościkiewicz ma raka Marek Kościkiewicz, Agata Kościkiewicz
Agata Kościkiewicz ma raka
East News
Jak to?!
1/4
Agata Kościkiewicz ma raka
East News

 

Od ponad roku jej życie to ciągła walka. Agata Kościkiewicz choruje bowiem na bardzo rzadką odmianę nowotworu - oponiaka. Była żona Marka Kościkiewicza zdecydowała się opowiedzieć o tym w maju w programie "Dzień Dobry TVN".  Agata regularnie poddaje się radioterapii oraz przyjmuje wszelkie niezbędne leki. Niewykluczone, że niebawem czekać ją będzie również operacja. Niestety, stan jej zdrowia nie pozwala jej podjąć pracę. Agata Kościkiewicz od dłuższego czasu jest na zwolnieniu lekarskim. Jak udaje jej się przetrwać? Kto pomaga jej najbardziej, a kto dokłada jej zmartwień? Dowiesz się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: Była żona Marka Kościkiewicza walczy z rakiem. Jak wspiera ją gwiazdor De Mono?

2/4
Agata Kościkiewicz, Marek Kościkiewicz
AKPA

 

Agata i Marek Kościkiewiczowie byli małżeństwem przez ponad 13 lat. Doczekali się także dwóch synów: Jana i Mikołaja. W 2014 roku ich drogi rozeszły się na dobre. Agata Kościkiewicz wydała nawet oświadczenie w sprawie jej rozstania z mężem. 

 

- Pragniemy poinformować, że w styczniu tego roku postanowiliśmy się rozstać. Od tego czasu jesteśmy w separacji, ale nasze dobre relacje pozwalają nam razem sprawować opiekę nad naszymi synami - zapewniała Agata Kościkiewicz.

 

Kobieta wciąż może liczyć na pomoc byłego ukochanego. A ta jest niezbędna, bo - jak się okazuje - nad Agatą Kościkiewicz zawisło widmo problemów finansowych. Dlaczego? Sprawdź kolejny slajd!

3/4
Agata Kościkiewicz ma raka
ons.pl

 

Agata Kościkiewicz udzieliła szczerego wywiadu dla magazynu "Gala". Była żona lidera De Mono zdradziła w nim, że nasze państwo nie jest skore do tego, aby pomagać osobom, które znalazły się w podobnej do niej sytuacji. Na pytanie o to, z czego żyje, nie miała łatwej i prostej odpowiedzi.

 

- Chciałabym powiedzieć, że z ZUS-u, ale niestety pieniędzy stamtąd doczekać się nie mogę (śmiech). Jedyne, co teraz mam, to wsparcie rodziny. Od stycznia tak naprawdę nie pracuję, bo choruję. Pierwszy raz byłam w szpitalu w styczniu, później wróciłam na sekundę do pracy. W lutym byłam drugi raz w szpitalu, potem też na chwilę wróciłam do pracy, ale już od marca jestem na zwolnieniu lekarskim - opisuje swoją sytuację Agata Kościkiewicz. 

 

 

4/4
Marek Kościkiewicz, Agata Kościkiewicz
serwis prasowy

 

Mamy nadzieję, że ten trudny czas minie, a Agata Kościkiewicz będzie mogła wrócić do pełni sił. Trzymamy za nią kciuki!