Agata Kościkiewicz ma raka
East News
Newsy

Była żona Marka Kościkiewicza walczy z rakiem, jak wspiera ją gwiazdor "De Mono"?

Była żona Marka Kościkiewicza walczy z rakiem, jak wspiera ją gwiazdor "De Mono"?

 

Po poruszającym wyznaniu Agaty Kościkiewicz, u której zdiagnozowano nowotwór złośliwy - obłoniaka, głos zabrał jej były mąż Marek Kościkiewicz.

- Nie jest sama. Ma rodzinę wokół, bliskich i rodziców. Ja też staram się ją wspierać. Życzę jej jak najlepiej, żeby ten proces leczenia zakończył się pomyślnie - powiedział dziennikarzom Fakt24.pl Marek Kościkiewicz.

Marek i Agata Kościkiewicz nie są ze sobą od 2014 roku. Ale, mimo rozstania, dzielą się opieką nad dwoma synami. Restauratorka zaczęła układać sobie życie z nowym partnerem, wtedy dowiedziała się o chorobie. 

Jak usłyszałam diagnozę, to mi się świat zawalił - mówiła w Dzień Dobry TVN. 

Wcześniej opowiedziała o raku i strasznej diagnozie w Viva.pl. Tam opisała kiedy dokładnie dowiedziała się o nowotworze:

Kiedy obudziłam się po operacji - trzynastego marca. Byłam tylko szczęśliwa, że mogę ruszać ręką i nogą, że nie straciłam mowy, że nic się nie dzieje. Trzy tygodnie później niestety okazało się jednak, że to nowotwór złośliwy i to taki, który nawet wycięty powraca. Wiem więc, że na pewno nie pozbyłam się go na dobre, że za jakiś czas znowu zagnieździ się w mojej głowie.

 

 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD WIDEO ⬇️⬇️⬇️

 

Izabela Janachowska rozpływa się nad synem, Christopherem, i zdradza jego talenty!

Marek Kościkiewicz o chorobie byłej żony

O chorobę byłej żony Fakt24.pl zapytał Marka Kościkiewicza, założyciela grupy "De Mono" i producenta muzycznego. 

- Dostałem informacje bezpośrednio ze szpitala, z których wynikało, że wszystko zmierza ku temu, że nie będzie zagrożenia życia i powikłań. Życzę jej jak najlepiej, żeby ten proces leczenia zakończył się pomyślnie. Na razie jest po operacji, która zakończyła się bardzo pozytywnie - mówi znany muzyk.

Jak dodaje, w trakcie operacji zajmował się dziećmi.

- Również oni przekazują mi informacje na temat Agaty. Wierzę, że wróci do zdrowia - dodaje.

Agata Kościkiewicz ma 40 lat. Była drugą żoną założyciela zespołu "De Mono" Marka Kościkiewicza. Para ma dwóch synów - Jana i Mikołaja. Dlaczego się rozwiedli? W 2014 roku Agata napisała oświadczenie o rozwodzie z o 18 lat starszym mężem. 

Pragniemy poinformować że w styczniu tego roku postanowiliśmy się rozstać. Od tego czasu jesteśmy w separacji ale nasze dobre relacje pozwalają nam razem sprawować opiekę nad naszymi synami.

Teraz toczy najważniejszą walkę w życiu! Trzymamy mocno kciuki.

 

Zobacz także: Kościkiewicza oskarżano o zdrady i seksoholizm. W końcu przemówiła jego żona

 

Agata Kościkiewicz, Marek Kościkiewicz
AKPA

Agata Kościkiewicz ma raka
East News
Newsy
"Lekarze nie chcieli mnie operować!" Była żona lidera De Mono ma rzadki nowotwór mózgu
"Lekarze nie chcieli mnie operować!" Była żona lidera De Mono ma rzadki nowotwór mózgu

Agata Kościkiewicz o walce z chorobą.

Agata Kościkiewicz ma raka
East News
Newsy
Czy Agata Kościkiewicz może liczyć na byłego męża? Para rozstała się 4 lata temu
Czy Agata Kościkiewicz może liczyć na byłego męża? Para rozstała się 4 lata temu

  Publiczne wyznanie Agaty Kościkiewicz o tym, że choruje na nowotwór, a także jej wystąpienie w telewizji  wszystkich bardzo poruszyło. Zaczęły do niej napływać słowa wsparcia od wielu ludzi. Wszystkich jednak interesuje, jak w tej sytuacji zachował się jej były mąż Marek Kościkiewicz . Para rozstała się cztery lata temu i to była decyzja Agaty, która odeszła do innego mężczyzny. Nie wpłynęło to jednak na decyzję Marka, który w obliczu choroby byłej żony stanął na wysokości zadania.   Zarówno ja, jak i Agata układamy sobie życie od nowa. Ale gdy dowiedziałem się o chorobie to się zmartwiłem. Z troski o nią, ale też o dzieci - mówi w „Party" Marek Kościkiewicz.   Jak czytamy dalej w „Party" Marek Kościkiewicz przejął inicjatywę w opiece nad dwójką ich synów w czasie jej pobyty w szpitalu, a przede wszystkim dużo rozmawiał z chłopcami o tym, jak powinni zachowywać się w takiej sytuacji. Pomimo rozwodu utrzymują z Agatą dobre relacje. Marek jest też dobrej myśli, bo wszystko wskazuje na to, że Agata wyjdzie z choroby. Więcej o historii tej pary czytaj w magazynie „Party".   Zobacz:  Wojciechowska i Kossakowski - nowa para w show-biznesie! Co Martyna mówi o Przemku?   Agata i Marek mają dwóch synów: Janka i Mikołaja. Dziś obaj są już nastolatkami. Agata i Marek byli małżeństwem kilkanaście lat, rozwiedli się cztery lata temu.  

Marek Kościkiewicz, Agata Kościkiewicz
Marcin Kempski/I Like Photo
Newsy
Agata i Marek Kościkiewiczowie - Namiętność nie wygasła
Nikt nie wierzył w ich związek. Już w małżeństwie przeszli poważny kryzys. Mówiono o rozwodzie, oni milczeli. Jak to się stało, że nadal są razem?

Z liderem zespołu De Mono i jego żoną spotykam się w warszawskiej restauracji. Są w komplecie, z dwoma synami – ośmioletnim Jasiem i sześcioletnim Mikołajem. W połowie rozmowy zjawia się Maja – córka Marka z poprzedniego małżeństwa. Jaka miła rodzina, myślę. Widać, że się kochają, że im dobrze ze sobą. A jednak trzy lata temu dotknął ich kryzys, pisano o nieuchronnym rozwodzie. Oni milczeli. Jak to się stało, że nadal są razem? Obchodzą teraz wspólnie z dumą 25-lecie pracy artystycznej Marka. I postanowili po raz pierwszy opowiedzieć, co im się zdarzyło, jak udało się posklejać małżeństwo tak, aby rysy na nim stały się niewidoczne. – Marek, 25 lat życia w rytmie rock and rolla. Ćwierć wieku szaleństw, panienek, wódeczki? Marek Kościkiewicz: Bez przesady, z 10 może. Wódeczka się zdarzała i się zdarza, ale nie wyrzucaliśmy telewizorów przez okno jak Rolling Stonesi, chociaż korzystaliśmy z życia, nie powiem. Pamiętam, jak w Moskwie na Dniach Polski mieszkaliśmy w hotelu Rossija, mieliśmy wzmacniacz, gitary, hałasowaliśmy. Przyjechała milicja, która potem załatwiła nam alkohol. Były też modelki z Mody Polskiej i… mowy w obronie Lenina (śmiech). Agata Kościkiewicz: Kiedy poznałem Marka 16 lat temu, nie był aż taki rockandrollowy. Marek Kościkiewicz: Wtedy poświęcałem się pracy producenckiej w firmie fonograficznej Zic Zac, którą założyłem, bo jako zespół De Mono chcieliśmy sami wydawać nasze płyty. Potem przez pięć lat pełniłem obowiązki dyrektora zarządzającego BMG. Raz w miesiącu musiałem jeździć do Monachium bronić budżetu. Byłem więc raczej biznesmenem niż artystą i to nie do końca mi się podobało. Agata Kościkiewicz: Zakochałam się nie w rockmanie, nie w biznesmenie, tylko w Marku, bardzo ciepłym, fajnym, wrażliwym człowieku. Nawet nie znałam jego...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner