Agata Duda na pokazie filmu "Chce mi się żyć"
East News
Newsy

Agata Duda uwielbia kolorowe stylizacje - tym razem jednak postawiła na szarości. Dobra zmiana?

Agata Duda uwielbia kolorowe stylizacje - tym razem jednak postawiła na szarości. Dobra zmiana?
Anna Lewandowska i Agata Duda spotkały się w Pałacu Prezydenckim
(fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP)
Newsy
Agata Duda spotkała się z Anną Lewandowską w Pałacu Prezydenckim! O czym rozmawiały? ZDJĘCIA
Agata Duda spotkała się z Anną Lewandowską w Pałacu Prezydenckim! O czym rozmawiały? ZDJĘCIA

Agata Kornhauser-Duda spotkała się z Anną Lewandowską w Pałacu Prezydenckim! Przypominamy, że znana trenerka i żona Roberta Lewandowskiego niedawno została wybrana na stanowisko prezesa Komitetu Krajowego Olimpiad Specjalnych Polska.   Z tej okazji, Agata Duda postanowiła zaprosić ją na spotkanie i pogratulowała sportsmence nominacji, życząc jej jednocześnie sukcesów w działalności na rzecz osób z niepełnosprawnością. Jak czytamy na stronie Kancelarii Prezydenta, trenerka przekazała zaś Małżonce Prezydenta RP zaproszenie do kibicowania sportowcom podczas Światowych Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych, które w marcu 2017 r. odbędą się w Austrii.   ZOBACZ:  Na meczu Polska-Dania nie mogło ich zabraknąć! Piękne WAGs mocno kibicowały swoim partnerom ZDJĘCIA   O czym rozmawiały Pierwsza Dama i żona Roberta Lewandowskiego? Jednym z tematów ich rozmowy było to, jak duże znaczenie ma aktywność sportowa w życiu niepełnosprawnych.   Pierwsza Dama i Anna Lewandowska zgodziły się co do tego, że bardzo ważną rolę pełni integracja z osobami z niepełnosprawnością, ma bowiem olbrzymie znaczenie w tworzeniu wrażliwej i odpowiedzialnej wspólnoty, czytamy na stronie prezydenta Andrzeja Dudy. Zdjęcia Ani Lewandowskiej i Agaty Dudy szybko obiegły Internet, a jedną z osób, która jako pierwsza je skomentowała była... Dorota Wróblewska. Co napisała? Anna Lewandowska podczas spotkania z Agatą Dudą.   Trenerka i Pierwsza Dama szybko znalazły wspólny język!

Macademian Girl o Agacie Dudzie
Newsy
Macademian Girl oceniła styl Agaty Dudy! "Wciąż nudą wieje, ale..." WIDEO
Macademian Girl oceniła styl Agaty Dudy! "Wciąż nudą wieje, ale..." WIDEO

Macademian Girl, blogerka modowa i uczestniczka Agenta, oceniła styl Pierwszej Damy! Jak według fashionistki ubiera się Agata Duda? Tamara Gonzales Perea cieszy się, że żona prezydenta Andrzeja Dudy coraz częściej stawia na żywe kolory, jednak i tak wszystkie jej stylizacje "wieją nudą": O ile byłam bardzo sceptyczna na początku, bo stawiała na bardzo ciemne kolory, dużo było czerni, granatu, głównie biele, szarości i beże, o tyle później, chyba z powodu komentarzy i krytycznych ocen jej styl zaczął trochę ewoluować. To oczywiście wciąż jest trochę bezpieczne i wciąż trochę tą nudą wieje, ale zdecydowanie wolę kolorową nudną pierwszą damę niż szaroburą i smutną - mówi w rozmowie z LifeStyle Newseria Macademian Girl. Czy Wy również uważacie, że styl Agaty Dudy jest nudny?   Zobacz: Agata Duda wreszcie zabrała głos! "Pozdrawiam wszystkich, którzy zaangażowali się w to przedsięwzięcie". O czym mówi?   Macademian Girl ubiera się bardzo kolorowo! Czy Agata Duda powinna wziąć z niej przykład? Agata Duda prezentuje się zawsze bardzo elegancko.

Agata Duda w granatowej garsonce
Newsy
Agata Duda babcią?! Zdobyła się na bardzo szczere wyznanie!
Agata Duda babcią?! Zdobyła się na bardzo szczere wyznanie!

Agata Duda chce zostać babcią! Podczas wizyty pierwszej damy w Nowym Jorku pod polskim konsulatem czekały na nią trzy matki ze swoimi pociechami. Żona Andrzeja Dudy znalazła dla nich chwilę i zrobiła sobie zdjęcia, a także zamieniła kilka zdań. Dla młodych matek to było nie lada przeżycie, a Agata Duda zachwycała się maleństwami i była wyraźnie zachwycona. Pod koniec wizyty zdobyła się nawet na szczere wyznanie! Pierwsza dama zażartowała, że mogłaby być już babcią: Ja się śmieję, że mogłabym... że jestem gotowa zostać babcią! Wideo, na którym padły te słowa, w sieci robi furorę. Warto zauważyć, że nie tak dawno na podobne wyznanie zdobył się Andrzej Duda. Prezydent zakomunikował to jednak za pośrednictwem Twittera. W jednym z postów zaznaczył, że jest gotowy zostać dziadkiem. A co na to wszystko Kinga Duda? Córka prezydenckiej pary ma zaledwie 20 lat i jak na razie skupia się na studiach. Na dzieci z pewnością kiedyś przyjdzie pora, ale musimy zmartwić państwa Dudów, że w muszą jeszcze trochę poczekać.   Zobacz:  Agata Duda z mężem na dożynkach! Prezydentowa założyła kolorową sukienkę w kwiaty. Stylowo? SONDA   Agata Duda wyznała, że chciałaby być babcią   Czy Agata Duda byłaby dobrą babcią?

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner