Agata Duda towarzyszyła swojemu mężowi podczas oficjalnych uroczystości z okazji Święta Wojska Polskiego. Pierwsza dama po raz pierwszy pokazała się publicznie po tym, jak okazało się, że Prawo i Sprawiedliwość zgłosiło nowy projekt, który przewiduje podwyżki zarobki polityków oraz pensję właśnie dla Pierwszej Damy. Według projektu PiS, który został poparty przez większość klubów parlamentarnych, Agata Duda będzie mogła liczyć na pensję w wysokości blisko 18 tys. złotych brutto!

Reklama

Jakkolwiek osoba małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (...) nie jest osobą zajmującą kierownicze stanowisko państwowe, to jednak realizuje, jak dotąd nieodpłatnie, ważne zadania o charakterze reprezentacyjnym i wspomagającym Prezydenta RP, także kosztem własnej kariery zawodowej i czasu prywatnego. Zatem w pełni uzasadnione jest przyznanie Jej z tego tytułu odpowiedniego wynagrodzenia- czytamy w uzasadnieniu.

Agata Duda z mężem na oficjalnej uroczystości

Dziś, 15 sierpnia w Święto Wojska Polskiego Agata Duda pojawiła się u boku swojego męża na oficjalnych obchodach w Warszawie. Pierwsza dama na uroczystości zorganizowanej na placu Piłsudskiego postawiła na granatowy total look. Żona prezydenta zaprezentowała się w długiej sukni z przezroczystościami, którą połączyła z lakierowanymi szpilkami na wysokim obcasie. Agata Duda podkreśliła talię granatowym paskiem.

Zobaczcie zdjęcia z oficjalnej uroczystości z udziałem prezydenta i jego żony. Widać, że Agata Duda była w świetnym humorze!

Zobacz także: Jolanta Kwaśniewska ocenia Agatę Dudę! Dość chłodno...

Agata Duda na uroczystości z okazji Święta Wojska Polskiego.

Zobacz także
East News

Żona Andrzeja Dudy postawiła na granatowy total look.

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama