"Rodzice prezydenta" to książka w formie obszernego wywiadu, którego udzielili rodzice Andrzeja Dudy, Janina i Jan Dudowie. Książka jest obfita w szczegóły m.in. z życia prywatnego prezydenta i jego żony Agaty Dudy. Jak podaje "Rewia", pani Janina i pan Jan nie chcieli przyjąć za książkę ani złotówki!

Reklama

Długo namawiani przez wydawców, zdecydowali się w końcu na niewielką kwotę pokrywającą podatek, a resztę pieniędzy oddali jednej z organizacji zajmujących się niepełnosprawnymi oraz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia (...) - czytamy w "Rewii".

Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia to fundacja wspierająca zdolnych uczniów, którzy pochodzą z mniejszych miast. Rodzice prezydenta sami są profesorami Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie i z pewnością rozumieją, jak bardzo liczą się pieniądze, kiedy młody człowiek chce się kształcić.

Tym bardziej Pierwsza Dama musi być bardzo dumna z decyzji swoich teściów! Warto dodać, że książka z ich udziałem stała się hitem wydawniczym - otrzymała nagrodę Feniks 2016 Księga Życia.

Zobacz także

Zobacz też: Dlaczego Agata Duda zniknęła z mediów?

Rodzice Andrzeja Dudy nie chcieli przyjąć wynagrodzenia za książkę.

Pani Janina i pan Jan pieniądze przekazali na fundację. Agata Duda, ich synowa, musi być z nich dumna!

Reklama

Teściowie Agaty Dudy na premierze książki "Rodzice Prezydenta".

Reklama
Reklama
Reklama