Instagram

Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętuje roczek synka. Jerzyk to cały tata?

Instagram

Adrian i Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mają sporo powodów do radości. Nie tylko oczekują narodzin córeczki ale również świętują roczek swojego synka Jerzego. Dumny tata opublikował kilka wzruszających zdjęć z synem i pochwalił się pierwszymi zdobytymi umiejętnościami przez malucha. Internauci z kolei zwracają uwagę na podobieństwo syna do ojca. Też jesteście tego zdania? 

Zobacz także: Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętowali urodziny syna. Tort zrobiła inna uczestniczka show. To małe dzieło sztuki!

Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętuje roczek syna 

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznali się na planie trzeciej edycji show. Adrian zakochał się w żonie niemalże od pierwszego wejrzenia. Później oboje starali się, aby ten związek miał szansę na przyszłość. Kiedy udali się na ostatnią rozmowę z ekspertami, przyznali, że nie chcą być już traktowani jako eksperyment a prawdziwa kochająca się para. Niedługo po zakończeniu programu Anita zaszła w ciążę i przyszedł na świat ich synek Jerzyk. 

Chłopiec niedawno świętował swoje pierwsze urodziny. Adrian opublikował kilka wzruszających zdjęć z synkiem i napisał kilka słów o Jerzyku: 

Latający „JERZ🦔” jedna z wielu zabaw która przyprawi nas o szeroki uśmiech 😃 Jerzykowi w sumie nie wiem do końca dlaczego, a mnie dlatego, że Synek rechocze się jak 🐸 i widać jego ogromne zadowolenie. Od kiedy mamy za sobą skończony roczek, odnoszę wrażenie jakby każdy nowy dzień wnosił jeszcze więcej do umiejętności i rozwoju tego malucha. Jego pomysłowość i wykonane czyny coraz częściej wprawiają mnie w niedowierzanie niejednokrotnie. Jak było z Waszymi dziećmi po 12 miesiącach ??? Podzielcie się doświadczeniami, aby przygotować nas do tego czego, w najbliższym okresie możemy się spodziewać 😁😜🤷🏼‍♂️...

Internauci od razu zauważyli podobieństwo Jerzyka do taty. Adrian przyznał, że również uważa, że jego synek jest do niego podobny: 

- Ależ Jerzyk jest szalenie do Ciebie podobny!☺️
- Ja tez tak uważam, choć zdanka są coraz bardziej podzielone - napisał Adrian 

Fani pary zwrócili uwagę nie tylko na podobieństwo syna do taty, ale również na cechę charakterystyczną Jerzyka. Jak zauważyła sama Anita, ją również odziedziczył po Adrianie: 

- Dosyć że Jerzyk to wymagany tatą to jeszcze ta śliczna przerwa pomiędzy ząbkami on jest taki śliczny.
- Adrian ma taką samą😁 - przyznała Anita 

Wy również widzicie to podobieństwo? 

Zobacz także: Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła ile przytyła w ciąży! Ciężko uwierzyć...

Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał urocze zdjęcie z Jerzym. Chłopiec niedawno skończył roczek. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adrian Szymaniak (@adrian_szz)

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oczekują narodzin córeczki. Dziewczynka przyjdzie na świat już niedługo. 

Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia urodzi dziewczynkę

 

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01