Instagram
Newsy

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma dość hejtu? Zrobił coś, co zaskoczyło fanów!

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zablokował konto na Instagramie. Dlaczego? Ma dość hejtu?

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"  tuż po finale programu odblokował swoje profile w mediach społecznościowych i zamieścił wpis, w którym poinformował, że nie przejmuje się krytycznymi komentarzami skierowanymi w jego stronę. Teraz jednak chłopak zrobił coś, czego fani programu się nie spodziewali! Czy jednak fala hejtu, z którą musiał zmierzyć się chłopak go przerosła? Zobaczcie!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Szokujące zachowanie Adama! Nie tak miała wyglądać jego relacja z Asią po programie! "On mnie po prostu oszukał" 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Paulina i Krzysztof spodziewają się dziecka! Oto zawiła historia ich związku

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie wytrzymał fali hejtu? 

Finał 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzbudził ogromne emocje wśród widzów programu w szczególności jeżeli chodzi o relację Joanny i Adama. To jedyna para, która zdecydowała się wziąć rozwód. Niestety, w głównej mierze wynikało to z powodu decyzji Adama, ponieważ Asia chciała dać temu związkowi szansę i przy ekspertach powiedziała, że chce pozostać w małżeństwie. Chłopak zaś stwierdził, że woli rozwijać tę znajomość stopniowo i na spokojnie, dlatego podjął decyzję o rozwodzie. Jednak jak już wiadomo tak się nie stało. 

Zachowanie Adama w ostatnim odcinku programu mocno zszokowało widzów, którzy nie szczędzili mu krytycznych komentarzy. Niedługo po emisji finału w telewizji, Adam postanowił odblokować swoje media społecznościowe i zamieścił wpis, w którym dość krytycznie wyraził się na temat programu, jak również poinformował fanów, że hejt jest mu obojętny. 

Wpisy internautów jednak wciąż przybywały, wiele z nich było niestety bardzo obraźliwych. Adam zdecydował się w końcu na krok, który zaskoczył fanów. Chłopak ponownie zablokował swoje profile społecznościowe. Nie można zatem zobaczyć jego postów, ani ich komentować. 

Myślicie, że Adam jednak nie poradził sobie z hejtem? Fanom programu bardzo nie spodobało się jego zachowanie w stosunku do Joanny. Niestety niektóre komentarze były naprawdę bardzo obraźliwe i nie miały nic wspólnego z konstruktywną krytyką.

Joanna i Adam to jedyna para, która wzięła rozwód w 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". W głównej mierze wynikało to z decyzji Adama, ponieważ Asia chciała dać szansę temu związkowi!

Facebook

Zobacz także

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna i Adam wzięli rozwód?! Zaskakujące odkrycie internautki!

Eksperci ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na ramówce TVN

Ekspert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada na zarzuty Adama! 

 

Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna odblokowała swoje profile społecznościowe! Jak wygląda jej życie po udziale w eksperymencie?
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna odblokowała swoje profile społecznościowe! Jak wygląda jej życie po udziale w eksperymencie?

4. edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" właśnie dobiegła końca. Joanna, której nie udało się stworzyć związku z Adamem, przez cały okres trwania eksperymentu miała zablokowane swoje profile w mediach społecznościowych. Tuż po emisji finałowego odcinka dziewczyna zdecydowała się je otworzyć dla fanów. Zobaczcie jak wygląda jej życie po udziale w programie! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Szokujące zachowanie Adama! Nie tak miała wyglądać jego relacja z Asią po programie! "On mnie po prostu oszukał"  Joanna z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odblokowała swoje profile społecznościowe. Jak wygląda jej życie po udziale w eksperymencie? Joanna i Adam to jedyna para, która postanowiła się rozstać. Niestety w głównej mierze wynikało to z powodu decyzji Adama, ponieważ Asia chciała dać temu związkowi szansę i przy ekspertach powiedziała, że chce pozostać w małżeństwie. Chłopak zaś stwierdził, że woli rozwijać tę znajomość stopniowo i na spokojnie, dlatego podjął decyzję o rozwodzie.  Nie zamierzam przerywać tej znajomości, żeby to się rozwijało naturalnym krokiem, takim wolnym, swobodnym, a gdzieś tam jak będziemy w małżeństwie to przynajmniej z mojej strony ja tej swobody nie będę miał do końca. Dlatego ja jestem za rozwodem - przyznał Adam.  Tak się jednak nie stało. Adam nie dotrzymał słowa danego ekspertom oraz Joannie i urwał kontakt z dziewczyną. Jak stwierdził wynikało to z tego, że jego życie zaledwie dwa dni po ogłoszeniu decyzji, zmieniło się o 180 stopni. Chłopak jednak nie wyjawił dokładnie co się stało i stwierdził, że nie chce kontynuować znajomości z Joanną.  Chociaż Joanna nie znalazła miłości w programie, to jednak udział w eksperymencie pozwolił nabrać jej pewności siebie i dziewczyna...

East News
Newsy
Ekspertka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oceniła relację Joanny i Adama! Psycholog odniosła się również do wpisu chłopaka w mediach społecznościowych!
Ekspertka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oceniła relację Joanny i Adama! Psycholog odniosła się również do wpisu chłopaka w mediach społecznościowych!

4. edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" dobiegła końca, jednak emocje wśród fanów po finale wydają się być w dalszym ciągu ogromne. Niewątpliwie miało na to wpływ zachowanie jednego z uczestników, Adama, który dodatkowo spotęgował emocje wśród widzów swoim wpisem w mediach społecznościowych. Ekspertka programu Magdalena Chorzewska zabrała głos w sprawie relacji Adama i Joanny w programie. Na InstaStory psycholog odniosła się również do głośnego wpisu Adama. Zobaczcie! Zobacz także:  Joanna ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” może liczyć na koleżankę z programu. Ona również przeżyła zawód Ekspertka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zabrała głos w sprawie relacji Joanny i Adama! Joanna i Adam to jedyna para 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", która wzięła rozwód. Niestety w głównej mierze wynikało to z powodu decyzji Adama, który stwierdził, że woli rozwijać tę znajomość stopniowo i na spokojnie, dlatego podjął decyzję o rozstaniu. Adam obiecał przy ekspertach, że pomimo rozstania z żoną, będzie się spotykał z Joanną po zakończeniu eksperymentu i dbał o ich wzajemne relacje. Tak się jednak nie stało. Po emisji finałowego odcinka chłopak zamieścił również wpis, w którym odpowiedział na krytyczne komentarze oraz zdradził kulisy programu. hejtminiegra 😃#smiesznecopiszecie🤣😂 #jasieniemartwie 🤗#korzystajzżycia 🍸🍹🍯🍰🍻@#$% final final i po finale...emocje Was nie opuszczają tak jak nie opuszcza mnie ochota powiedzieć wszystko jak to wygląda po za kamerami. Rozumiem, że oceniacie to co Tv pokazała lecz szkoda że nie pokazali wszystkiego. Ciekaw jestem jak byście mnie oceniali, gdybym słuchał rad jednego z Ekspertów i potraktował...

Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Szokujące zachowanie Adama! Nie tak miała wyglądać jego relacja z Asią po programie! "On mnie po prostu oszukał" 
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Szokujące zachowanie Adama! Nie tak miała wyglądać jego relacja z Asią po programie! "On mnie po prostu oszukał" 

Czwarta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" za nami! Dowiedzieliśmy się, kto pozostał w małżeństwie, a kto zdecydował się na rozwód. Adam jako jedyny na spotkaniu z ekspertami wyznał, że chce rozstać się ze swoją żoną, jednak obiecał, że będzie pielęgnował tę znajomość i ją rozwijał. Jednak to co wydarzyło się później zaskoczyło wszystkich. Zachowanie Adama było naprawdę szokujące.  Zobacz także:  "Ślub do pierwszego wejrzenia": Najpiękniejsze chwile Agnieszki i Wojtka w programie. Zobaczcie wzruszające wideo! Adam nie dotrzymał słowa danego ekspertom i Joannie Joanna i Adam to jedyna para, która postanowiła się rozstać. Niestety w głównej mierze wynikało to z powodu decyzji Adama, ponieważ Asia chciała dać temu związkowi szansę i przy ekspertach powiedziała, że chce pozostać w małżeństwie. Chłopak zaś stwierdził, że woli rozwijać tę znajomość stopniowo i na spokojnie, dlatego podjął decyzję o rozwodzie.  - Nie zamierzam przerywać tej znajomości, żeby to się rozwijało naturalnym krokiem, takim wolnym, swobodnym, a gdzieś tam jak będziemy w małżeństwie to przynajmniej z mojej strony ja tej swobody nie będę miał do końca. Dlatego ja jestem za rozwodem - przyznał Adam.  Adam obiecał przy ekspertach, że pomimo rozwodu będzie się spotykał z Joanną po zakończeniu eksperymentu i dbał o ich wzajemne relacje. Tak się jednak nie stało. Byli małżonkowie spotkali się dopiero po miesiącu, a wcześniej nie kontaktowali się ze sobą. Podczas rozmowy w parku, Joannę i Adama odwiedził ekspert, który chciał dowiedzieć się jak wygląda życie tej dwójki po programie. - Moje życie nagle po prostu się zmieniło o 180 stopni. Dwa dni po wizycie w Urzędzie Stanu Cywilnego... Nie mogę mówić dlaczego. Zmieniło się bardzo, dlatego przez ten...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner