Adam Zdrójkowski szczerze o rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską
VIPHOTO/East News
Newsy

Adam Zdrójkowski przerwał milczenie! Po rozstaniu nadal ma żal do Wiktorii Gąsiewskiej?

Adam Zdrójkowski pierwszy raz tak szczerze o rozstaniu: "Muszę przeżyć tę sytuację sam w sobie". Ma kontakt z Wiktorią Gąsiewską?

Nie milkną echa rozstania Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego. Choć ich związek zawsze uchodził za szczęśliwy, to zakończył się w atmosferze skandalu... Tuż po finale "Tańca z gwiazdami" paparazzi przyłapali aktorkę w objęciach tancerza Jakuba Lipowskiego. Na zdjęciach zrobionych przed jednym z warszawskich klubów widać, że Wiktoria i przystojny tancerz trzymali się za ręce i świetnie się bawili w swoim towarzystwie. Gdy fotografie przedostały się do mediów, rozpętało się piekło. Winą za rozpad związku fani obarczyli aktorkę i nie szczędzili jej przykrych komentarzy. Adam Zdrójkowski początkowo unikał kontaktu z mediami. Teraz jednak zdecydował się skomentować rozstanie z partnerką i przyznał: 

Muszę przeżyć tę sytuację sam w sobie.

Odniósł się również do tego czy ma żal do Wiktorii Gąsiewskiej i czy w ogóle utrzymuje z nią kontakt po rozstaniu. 

Zobacz także: Adam Zdrójkowski rozpacza, a Wiktoria Gąsiewska tłumaczy: "Ja bawiłam się świetnie"

Adam Zdrójkowski pierwszy raz o rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską! "Bardzo bym chciał..."

Czy Adam Zdrójkowski ma żal do Wiktorii Gąsiewskiej?

Jako pierwsza w kwestii rozstania wypowiedziała się Wiktoria Gąsiewska. Aktorka opublikowała relację, w której napisała, że jej związek z Adamem Zdrójkowskim to już przeszłość. Co więcej, potwierdziła, że do rozstania doszło dużo wcześniej:

Myślałam, że nasze sprawy sercowe zostaną sprawą prywatną i przeżyjemy to w spokoju jak dorośli. (...) z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu. Życzę mu jak najlepiej, a Was proszę o niedorabianie własnych historii, bo tylko ja i Adam znamy powód naszego rozstania - napisała na Instagramie

Dużo bardziej emocjonalnie na zdjęcia byłej ukochanej z Jakubem Lipowskim zareagował Adam Zdrójkowski. Choć był wyraźnie poruszony całą sytuacją, nie chciał rozmawiać z prasą. Skwitował to zdarzenie jednym zdaniem:

Jest mi wybitnie przykro i na tym zakończę

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski
East News/VIPHOTO

Po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską Zdrójkowski rzucił się w wir pracy. Niemal całe dnie spędzał na przygotowaniach i nagraniach ostatnich odcinków show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym występuje. Obecność przyjaciół i czasochłonne próby pozwoliła mu nabrać nieco dystansu do wydarzeń minionych dni. Emocje już trochę opadły i Adam stał się bardziej rozmowny. W krótkim wywiadzie z dziennikarzem "Faktu" wyjawił, jak się czuje po rozstaniu i czy ma żal do Wiktorii Gąsiewskiej. Jego odpowiedź zaskakuje!

Muszę przeżyć tę sytuację sam w sobie. Teraz liczę, że odnajdę trochę spokoju i czasu dla siebie - wyznał.

Początkowo aktor nie chciał odpowiadać na pytania dotyczące byłej ukochanej. W końcu zdobył się na odwagę i powiedział, jaki teraz ma do niej stosunek.

Ja Wiktorii zawsze życzyłem jak najlepiej i teraz, w tej sytuacji, też jej życzę dobrze. Mam nadzieję, że wszystko u niej okej

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski tworzyli zgrany związek przez cztery lata. Aktorska para rozstała się już kilka tygodni temu, ale dopiero po finale "Tańca z gwiazdami" prawda przedostała się do mediów.
 
Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska nie są razem
Instagram @adam_zdrojkowski
 
Po finale "Tańca z Gwiazdami" paparazzi przyłapali Wiktorię Gąsiewską, gdy szła za rękę z tancerzem Jakubem Lipowskim. Przed klubem, w którym odbywało się afterparty, nie szczędzili sobie czułości. To te zdjęcia zapoczątkowały aferę wokół związku aktorki z Adamem Zdrójkowskim. Niedługo później Wiktoria Gąsiewska faktycznie potwierdziła, że ich związek to już przeszłość. 
 
Jakub Lipowski przytula Wiktorię Gąsiewską
 
 
Wiktoria Gąsiewska pokazała, kto pociesza ją po rozstaniu
Instagram @wiktoria_gasiewska
Newsy
Wiktoria Gąsiewska pokazała, z kim spędza czas po rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim
Wiktoria Gąsiewska w takim towarzystwie czuje się najlepiej. Kto ją pociesza po rozstaniu?

Informacja o rozstaniu Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej pojawiła się w mediach tuż po finale "Tańca z Gwiazdami". Wówczas paparazzi przyłapali młodą aktorkę z tancerzem Jakubem Lipowskim. Nie byłoby w tym nic poruszającego, gdyby nie fakt, że para trzymała się za ręce. Kolejnego dnia Wiktoria Gąsiewska potwierdziła, że jej związek z Adamem Zdrójkowskim to już przeszłość. Rozstanie tych dwojga budzi w sieci sporo emocji. Aktorka właśnie pokazała, jak aktualnie spędza czas. Na kogo może liczyć w okresie, w którym wszyscy rozprawiają o jej życiu uczuciowym?  Zobacz także:  Koniec pięknej miłości Zdrójkowskiego i Gąsiewskiej! Zobaczcie, co mówili o związku i zdradzie Wiktoria Gąsiewska może na nich liczyć po rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim Rozstanie Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego było dużym zaskoczeniem dla ich fanów. Do tej pory nikt nie podejrzewał, że domysły o kryzysie w ich związku mogą potwierdzić się w taki brutalny sposób. Gdy w mediach pojawiły się zdjęcia aktorki w towarzystwie Jakuba Lipowskiego , w sieci zawrzało. Sam Adam Zdrójkowski zdawał się być tym zdruzgotany, a w rozmowie z Plotek.pl przyznał, że " jest mu wybitnie przykro ". W rozmowie z Party.pl wyznał:  Tu nie ma nic więcej do dodania. Chciałbym coś więcej powiedzieć , ale z szacunku do Wiktorii, nie będę… Z kolei Wiktoria Gąsiewska, potwierdzając rozstanie z wieloletnim partnerem przyznała:  Myślałam, że nasze sprawy sercowe zostaną sprawą prywatną i przeżyjemy to w spokoju jak dorośli. (...) z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu . (...) tylko ja i Adam znamy powód naszego rozstania Fani pary są ciekawi, jak będą toczyć się losy ich ulubieńców już osobno. Wiktoria Gąsiewska właśnie...

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska nie są razem
Instagram @adam_zdrojkowski
Newsy
Adam Zdrójkowski odważył się na zmianę. To po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską? 
Adam Zdrójkowski zaskoczył fanów nagraniem. Zdecydował się na odważny krok i zapowiedział: "Zmiany". O co chodzi?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska rozstali się. Aktorka oficjalnie potwierdziła, że jej związek z gwiazdorem "Rodzinki PL" to już przeszłość. Podkreśliła też, że oboje mieli nadzieję, że uda im się przepracować tę decyzję z dala od zainteresowanie mediów, jednak po poniedziałkowych zdjęciach Wiktorii z Jakubem Lipowskim po finale "Tańca z Gwiazdami" w sieci zawrzało. Adam Zdrójkowski w rozmowie z jednym z portali przyznał, że jest mu "wybitnie przykro". Teraz opublikował w sieci zaskakujące nagranie. Zdecydował się na ten krok po rozstaniu?  Zobacz także:  Adam Zdrójkowski rozpacza, a Wiktoria Gąsiewska tłumaczy: "Ja bawiłam się świetnie" Adam Zdrójkowski zdecydował się na zmianę. To po rozstaniu?  Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska byli jedną z ulubionych par młodego pokolenia. Miłości, którą mieli można było im pozazdrościć. Oboje byli dalecy od robienia skandali, a swoje trudne chwile zazwyczaj przeżywali w prywatności. Mimo młodego wieku, ich związek był bardzo dojrzały. Plotki o ich rozstaniu zaczęły pojawiać się już dawno, jednak dopiero po zdjęciach Wiktorii Gąsiewskiej z Jakubem Lipowskim po finale "Tańca z Gwiazdami, w sieci zawrzało. Paparazzi przyłapali aktorkę i tancerza trzymających się za ręce.  Wiktoria Gąsiewska początkowo była zszokowana medialnym zamieszaniem , które wywołały niewinne według niej zdjęcia:  Nie rozumiem, w jakim celu ktoś uwiecznił moje wygłupy z bratem i znajomymi. Ale  mimo wszystko ja bawiłam się świetnie - mówiła w rozmowie z Faktem Zapytany o komentarz Adam Zdrójkowski jednak nie wydawał się być taki spokojny. Zapytany przez Plotek.pl o rozstanie odpowiedział, że jest mu " wybitnie przykro ".  Ostatecznie jednak Wiktoria...

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski
East News/VIPHOTO
Newsy
Wiktoria Gąsiewska ostro odpowiada internaucie na pytanie o Adama Zdrójkowskiego!
Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się zdjęciem ze swojego nowego mieszkania, a jeden z internautów przy tej okazji postanowił nawiązać do rozstania aktorki z Adamem Zdrójkowskim! Jak skomentowała to gwiazda?

Związek Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego to już przeszłość, ale wygląda na to, że wciąż część fanów nie może się pogodzić, że uwielbiana przez nich para nie jest już ze sobą. Choć Wiktoria Gąsiewska na swoim Instagramowym profilu nie wspomina o byłym partnerze, to jednak robią to za nią internauci. Tak się stało również pod najnowszym postem aktorki, w którym to młoda gwiazda pochwaliła się zdjęciem ze swojego nowego gniazdka.  Jeden z internautów zdecydował się "przypomnieć" Wiktorii Gąsiewskiej o rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim, właśnie w kontekście jej nowego mieszkania! Aktorka zareagowała na to stanowczo! Zobaczcie, o co dokładnie chodzi! Zobacz także:  Co Adam Zdrójkowski chce zrobić po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską? Zaskakująca decyzja Fan dopytuje Wiktorię Gąsiewską o Adama Zdrójkowskiego. Aktorka odpowiedziała! O rozpadzie związku Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego dowiedzieliśmy się dość niespodziewanie. Kiedy to po finale 12. edycji "Tańca z gwiazdami" paparazzi przyłapali młodą aktorkę i tancerza, Jakuba Lipowskiego , trzymających się za ręce i czule przytulających się, wśród fanów pojawiło się mnóstwo spekulacji na temat tego, czy związek gwiazdy i Adama Zdrójkowskiego trwa nadal. Kilka dni po opublikowaniu zdjęć paparazzi w mediach, Wiktoria Gąsiewska zdecydowała się opublikować krótkie oświadczenie, w którym potwierdziła, że jej związek z Adamem Zdrójkowskim to już przeszłość . - W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach nieprawdziwymi informacjami i publikacjami medialnymi chciałam powiedzieć, że z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu. Życzę mu jak najlepiej, a Was proszę o niedorabianie własnych historii, bo tylko ja i Adam znamy...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik