Czy Adam Sztaba uczestniczył w porodzie swojego synka? Jego przyjaciele twierdzą, że muzyk po prostu oszalał ze szczęścia, gdy dowiedział się, że będzie ojcem, bo dziecko zawsze było jego największym marzeniem, dlatego nie mogło go zabraknąć w tak ważnej chwili!

Reklama

Nie wyobrażałem sobie nie uczestniczyć w takiej chwili jak poród. Przez całe życie szukamy dowodów na cuda, a przecież narodziny dziecka to cud w najczystszej postaci – mówi „Fleszowi” szczęśliwy Adam Sztaba.

Leopold jest pierwszym dzieckiem Adama Sztaby, ale muzyk ma już doświadczenie jako rodzic. Opiekował się przez jedenaście lat synem Doroty Szelągowskiej, swojej byłej żony. Teraz też opiekuje się Lenką - córeczką swojej partnerki życiowej – Agnieszki Dranikowskiej. Dziewczynka ma cztery latka i bardzo cieszy się z urodzin przyrodniego braciszka.

Kilka dni temu juror „Must be the Music” wrzucił na swoje konto na Facebooku zdjęcie synka i podpis „Leopold Sztaba: 11.01.2016, godz. 8:49. Przybył zauroczony III Koncertem brandenburskim J.S. Bacha”.

Zobacz także

Więcej na ten temat przeczytacie w najnowszym magazynie "Flesz". Od jutra w sprzedaży!

Adam Sztaba został ojcem

Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska są parą od ponad roku

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama