Karolina Małysz wzięła lub. Córka Adama Małysza i jej partner, Kamil Czyż w sobotę 4 września powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Wesele pary, jak informował se.pl odbyło się w domu weselnym "Romeo i Julia " w Szczyrku, a na liście gości pojawiła się m.in. Justyna Żyła. Teraz pierwszymi zdjęciami ze ślubu córki w mediach społecznościowych pochwaliła się Izabela Małysz. Gwiazda "Tańca z gwiazdami" oficjalnie powitała męża córki. Co napisała?

Reklama

Zachwycająca suknia ślubna Karoliny Małysz

Na weselu Karoliny Małysz nie brakowało atrakcji. Para zachwyciła pierwszym tańcem do hitu "Something Just Like This" Coldplay i The Chainsmokers. Potem przyszedł czas na pojawienie się pana młodego w... wielkiej bańce mydlanej. Wygląda na to, że ten dzień był naprawdę wyjątkowy, a teraz Izabela Małysz opublikowała pierwsze zdjęcia ze ślubu i oficjalnie powitała zięcia w rodzinie:

No to już OFICJALNIE mam też SYNA ..!!!????????❤️❤️❤️ @kamil_czyz - napisała wymownie Izabela Małysz.

Zobacz także: Córka Adama Małysza już po ślubie. Karolina Małysz powiedziała "tak"!

A tymczasem fani gwiazdy "Tańca z gwiazdami" pogratulowali młodej parze na nowej drodze życia i komplementują ślubna stylizację Karoliny Małysz, pisząc:

Gratulacje!!!! I dużo miłości dla Młodych!❤️ ????????

Piękne zdjęcie ❤️

Przepiękna panna młoda z cudownej sukience ????????

Karolinka piękna jak z bajki i Kamil przystojniak????

Zobacz także

Uwadze Internautów nie mogła umnkąć również stylizacja Izabeli Małysz. Żona jednego z najpopularniejszych skoczków postawiła na krótką sukienkę w kolorze bordowym. Trzeba przyznać, że gwiazda "Tańca z gwiazdami" prezentowała się doskonale.

Ale śliczna stylizacja pani Małysz????

Petarda

Pięknie????

No tak....trening taneczny przed weselem był

Izabela Małysz pochwaliła się też w relacji na Instastory salą weselną. Eleganckie dekoracje, świece i imponujące bukiety z róż...

Instagram / izamalysz

Izabela i Adam Małysz mają doskonały kontakt z obecnie już mężem swojej córki. Karolina Małysz w jednym z wywiadów przyznała, że relacja z Kamilem Czyżem to jej pierwszy poważny związek. 4 września para powiedziała sobie "tak". Gratulujemy!

Instagram @izamalysz
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama