Adam Małysz i Piotr Żyła
East News
Co jeszcze zdradził?
1/5
Adam Małysz i Piotr Żyła
East News

Adam Małysz w szczerym wywiadzie skomentował problemy Piotra Żyły. Kilka tygodni temu w mediach pojawiły się pierwsze informacje o poważnym kryzysie w małżeństwie popularnego skoczka. Niestety, Justyna Żyła potwierdziła wówczas krążące plotki publikując w sieci mocne wpisy, w których m.in. oskarżała swojego męża o zdradę. W mediach pojawiły się również informacje, że to właśnie przez problemy rodzinne Piotr Żyła nie zachwycał ostatnio formą i nie odnosił sukcesów na skoczni. 

Teraz Adam Małysz w szczerym wywiadzie skomentował ostatnie doniesienia o problemach Piotra Żyły! Zobaczcie, co powiedział o skoczku i jego problemach osobistych.

Zobacz także: Justyna Żyła o mężu:  „Zamiast zajmować się dziećmi, woli wyjeżdżać z dziewczyną!”

2/5
Piotr Żyła-  co mówił o swojej żonie kilka lat temu?
East News

Adam Małysz w rozmowie z "Super Expressem" skomentował medialne doniesienia o problemach Piotra Żyły. Czy rozstanie z żoną rzeczywiście wpłynęło na formę skoczka?

Jeśli tak jest, to dobrze się kamufluje. Ani trenerzy, ani ja nie zauważyliśmy takiego wpływu. Ale nie jestem w jego głowie. Tylko on sam może to stwierdzić - przyznał Adam Małysz. 

Małysz ocenił również, czy Piotr Żyła ma szansę wrócić do dawnej formy. Dyrektor koordynator PZN obawia się o dalszą karierę skoczka?

 

Zobacz także: Piotr Żyła: „Moje małżeństwo rozpadło się już dawno temu”

3/5
Piotr Żyła i Justyna Żyła
East News

Adam Małysz obawia się o dalszą karierę Piotra Żyły?

Znam go dobrze i wiem, że raz jest bardzo wysoko, a innym razem się gubi i potrzebuje czasu, by się odbudować. Jestem spokojny, w każdej chwili może "zaskoczyć". Jak w styczniu w Willingen, po nieudanym starcie w Zakopanem- przyznał w rozmowie z "Super Expressem".

Zobacz także: Pierwszy tak szczery wywiad Piotra Żyły po rozstaniu z żoną! 

4/5
Justyna Żyła, Piotr Żyła
East News

Myślicie, że problemy osobiste rzeczywiście mogły mieć wpływ na gorszą formę skoczka? 

5/5
Piotr Żyła, Justyna Żyła
East News
Więcej na temat Piotr Żyła Adam Małysz