Tomasz Mackiewicz i Adam Bielecki Adam Bielecki i Denis Urubko w DDTVN Adam Bielecki Adam Bielecki i Denis Urubko uratowali Elizabeth Revol Elisabeth Revol i Tomasz Mackiewicz podczas wyprawy
Tomasz Mackiewicz i Adam Bielecki
Instagram
1/5
Tomasz Mackiewicz i Adam Bielecki
Instagram

 

Grupa ochotników, która zdecydowała się ruszyć na pomoc Elisabeth Revol i Tomaszowi Mackiewiczowi, po kilku dniach od zakończenia akcji ratowniczej na Nanga Parbat wróciła do bazy pod K2. Adam Bielecki, Denis Urubko i Piotr Tomala, po uratowaniu francuskiej himalaistki, dopiero teraz mogli wrócić do swoich kolegów z którymi planują zdobycie szczytu K2. Wśród nich nie ma ju.z czwartego uczestnika akcji ratowniczej - jak informują media, Jarosław Botora ze względów osobistych musiał wrócić do Polski. 

Adam Bielecki- wpis na Twitterze
Twitter

Adam Bielecki skomentował poruszający wywiad z Elisabeth Revol, w którym opowiedziała o dramacie Tomasza Mackiewicza na Nanga Parbat... 

 

Zobacz także: „One już wiedzą, że tata został na górze. Że nie wróci”. Żona i dzieci utraciły nadzieję na odnalezienie Tomasza Mackiewicza

2/5
Adam Bielecki i Denis Urubko w DDTVN
East News

 

Adam Bielecki w rozmowie z "Faktami" w TVN nie ukrywa, że poruszający wywiad z Elisabeth Revol, przywołał dramatyczne wspomnienia z Nanga Parbat.

Ta radość jest delikatnie mówiąc przytłumiona tym, że nie udało nam się pomóc Tomkowi. Ten żal, że Tomek został na Nandze cały czas jest i myślę, że jeszcze trochę czasu zajmie żeby sobie z tym poradzić - przyznał Adam Bielecki. 

 

Zobacz także: Po wywiadzie Revol o tym, co działo się na Nanga Parbat, himalaista ma wątpliwości: "Jej opowieść zawiera luki"!

3/5
Adam Bielecki
Facebook

 

Po brawurowej akcji ratunkowej na Nanga Parbat wszyscy zastanawiali się, czy członkowie wyprawy na K2 zrezygnują z próby wejścia na szczyt góry. Jak już wiemy, wyprawa będzie kontynuowana. 

4/5
Adam Bielecki i Denis Urubko uratowali Elizabeth Revol
Facebook
5/5
Elisabeth Revol i Tomasz Mackiewicz podczas wyprawy
Twitter