Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na TeleKamerach 2020

Ada Kalska i Mikołaj Roznerski znów razem w nowym serialu na YouTubie! Kiedy premiera?

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na TeleKamerach 2020

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska znów zagrają razem! Aktorzy, którzy prywatnie są razem, pojawią się gościnnie w miniserialu na YouTubie - #ZostańWdomu”. Jest to jeden z pierwszych serialowych projektów, który powstał w trakcie kwarantanny i od samego początku podbija serca widzów. Kiedy premiera odcinka z udziałem gwiazd "M jak miłość"? Poznajcie szczegóły!

Ada Kalska i Mikołaj Roznerski razem w nowym serialu

Serial "#ZostańWdomu” zadebiutował w sieci miesiąc temu i cieszy się sporym zainteresowaniem. W rolach głównych występują Marta Żmuda-Trzebiatowska, Kamil Kula oraz Małgorzata Kożuchowska. W najnowszym odcinku, który będzie miał swoją premierę już dziś, 24.04 o godzinie 21, pojawią się Ada Kalska i Mikołaj Roznerski! Mikołaj zagra ojca dziecka Agaty, Rafała, (Marta Żmuda-Trzebiatowska), który nie za specjalnie interesuje się rodziną. W kogo wcieli się Ada? W... Dżess, jego partnerkę. Jak ich pojawienie się namiesza w życiu bohaterów? O tym przekonamy się jeszcze dziś!

Dzień dobry Państwu ☺️ Przedstawiam Państwu : Dżess i Rafała 😁 Bohaterowie serialu @zostanwdomu_serial ☺️. W piątek ( 24 kwietnia ) o godz 21 na You Tube ☺️ Zapraszamy wpadliśmy na gościnne występy ☺️A Wy jak się dziś macie 

 

Czekacie na odcinek z ich udziałem? My bardzo!

A tutaj zobaczycie pierwszy odcinek serialu, który obejrzało niemal 400 tys. osób!

Ada i Mikołaj są parą w życiu prywatnym, ale i sporo razem grają! Od lat możemy oglądać ich w "M jak miłość". 

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

 

Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13