Izabela Kuna zaskoczyła wszystkich, wrzucając na Instagram zdjęcia z klubu nocnego, gdzie pozowała w dość odważnym stroju. Co więcej, na jednej z fotografii pojawił się u jej boku Borys Szyc! Wiemy, co tam robili.

Reklama

Iza Kuna szokuje w skąpym stroju

Patrząc na Izabelę Kunę, aż trudno uwierzyć, że ma 52 lata. Na każdym kroku zachwyca młodym wyglądem i figurą nastolatki, nad którą zresztą ciężko pracuje. Tym razem odsłoniła długie, zgrabne nogi w króciutkim, obcisłym stroju.

Dodatkowo aktorka ma na sobie tzw. szklanki, czyli niebotycznie wysokie szpilki, wykorzystywane głównie przy pole dance. Wydają się one idealnie pasować, bo... Iza pozuje w klubie nocnym, na podeście, przy rurze! Co tam robi?

Instagram@iza_kuna

Zobacz także: Aleksandra Kwaśniewska pokazała tatę. Nie jest dobrze

Aktorka nie zamierzała trzymać fanów w niepewności, dlatego od razu zdradziła, że pracuje właśnie nad nowym projektem, który będziemy mogli zobaczyć w kinach. Tytuł filmu to "Miało cię nie być". Co więcej, do jednej z fotek zapozował z nią Borys Szyc, zatem możemy domyślić się, że również i on otrzymał angaż w produkcji.

Zobacz także
Instagram@iza_kuna

Póki co nie wiadomo, o czym będzie film, jednak zdjęcia Izabeli Kuny wskazują, że dostała dość odważną rolę. Aktorka świetnie prezentuje się w takim stroju, który podkreśla jej zgrabną sylwetkę. Warto wspomnieć, że ta pracuje nad figurą naprawdę ciężko, o czym opowiedziała w jednym z wywiadów.

Ćwiczę codziennie i wszystkich do tego namawiam. Nie jestem jednak taką sportsmenką, która się musi pocić, spalać kalorie, w ogóle mnie to nie interesuje. Ja się nie lubię męczyć, więc jakieś bieganie, wysiłkowe rzeczy czy sale fitness kompletnie mnie nie interesują. Ale codziennie ćwiczę w domu jogę, ewentualnie robię dobre ćwiczenia rozciągające. Trzeba ćwiczyć, żeby się po prostu dobrze czuć, bo to jest kwestia naszego zdrowia - mówiła dla agencji Newseria Lifestyle.

Instagram@iza_kuna

Zobacz także: Prywatne wiadomości Pauliny Smaszcz z facetem w sieci. Wyszło, o czym piszą. Hit. "Kocham to"

Reklama

Czekacie na film?

Instagram@iza_kuna
Reklama
Reklama
Reklama