kadr z filmu Ciemniejsza strona Greya
Internet

Dokładnie w walentynki, 14 lutego, odbędzie się premiera nowej produkcji filmowej z cyklu „50 twarzy Greya” - „Nowe oblicze Greya”. Wcześniej jednak - bo już 31 stycznia odbędzie się premiera nowej książki E.L. James „Mroczniej”! Znamy szczegóły powieści i zapewniamy, że nie będziecie zawiedzeni!

 

Zobacz: Biegiem do sklepów! Znamy oficjalną datę premiery nowej książki o Greyu! Czekamy na "Mroczniej"!

 

„Mroczniej” - szczegóły książki

 

Powieść „Mroczniej” to kolejna już część historii Christiana Greya i Anastasii Steele, lecz tym razem opowiedziana z perspektywy mężczyzny. Historia rzuci nowe światło na relację kochanków i jak się okazuje, nie zabraknie momentów, które wywołają ogromne emocje wśród czytelników.

 

Ich gorący i zmysłowy romans zakończył się złamanym sercem i wzajemnymi pretensjami, ale Christian Gray nie może uwolnić się od Anastazji, która uparcie tkwi w jego umyśle... Zdeterminowany by ją odzyskać, próbuje stłumić najmroczniejsze pragnienia i potrzebę pełnej kontroli oraz kochać Anę, ale już na jej warunkach... - czytamy w opisie powieści.

 

Kupicie książkę „Mroczniej”?

 

Przeczytaj też: Kiedy Grey po raz pierwszy pocałował Anę? Sprawdź, jak dużo wiesz na temat "50 twarzy Greya" QUIZ

 

Polecamy: Istnieje prawdziwy Christian Grey, Dornan przed premierą podglądał inną parę, naga Dakota - 7 faktów na temat "50 twarzy Greya" i "Ciemniejsza strona Greya"

 

 

Każda kolejna część z cyklu "50 twarzy Greya" budzi ogromne emocje!

Ciemniejsza Strona Greya, 50 Twarzy Greya, Dakota Johnson, Jamie Dornan
Promotional photos "Fifty Shades Darker"! / Facebook / 50 Twarzy Greya

Tak wygląda okładka książki "Mroczniej" 

Podano datę polskiej premiery
Facebook/50 Twarzy Greya

Więcej na temat 50 twarzy Greya