Jennifer Aniston na InTouch

47-letnia Jennifer Aniston jest w ciąży?! Potwierdzają to zdjęcia z wakacji!

Jennifer Aniston na InTouch

Jennifer Aniston jest w ciąży?! Takie informacje pojawiły się w amerykańskich mediach. Podobno 47-letnia aktorka dopiero teraz zdecydowała się na dziecko, co budzi spore emocje. Warto jednak zauważyć, że do tej pory hollywoodzka gwiazda nie miała szczęścia w miłości. Nieustannie ciągnie się za nią historia z Bradem Pittem. Znany gwiazdor porzucił Jennifer Aniston dla pięknej Angeliny Jolie. Podobno aktorka znana z "Przyjaciół" długo nie mogła się z tym pogodzić i mówiono, że Aniston cały czas kocha Pitta i dlatego nie może znaleźć miłości. Jakiś czas temu wszystko się odmieniło, a na drodze pięknej gwieździe stanął Justin Theroux, który usidlił Jennifer Aniston. W sierpniu ubiegłego roku zakochani wzięli potajemny ślub, na który zaprosili tylko najbliższych. Potem myśleli o powiększeniu rodziny i ewentualnej adopcji. Jednak jak podaje magazyn "InTouch" aktorka właśnie spodziewa się dziecka!

Jennifer jest w ciąży. Zarówno ona, jak i Justin są bardzo podekscytowani. Jen chciała mieć dziecko z Justinem od lat. Dziecko przyszło w złym czasie w ich życiu - ona straciła matkę, a związek jej i Justina niemal się rozpadł. Ale ta niespodzianka obróciła najgorszy czas w najlepszy - mówi informator gazety.

Dodatkowo informacje te potwierdzają zdjęcia z wakacji zamieszczone w gazecie, na których Jennifer ma zaokrąglony brzuszek. Gratulujemy!

 

Zobacz: Wiemy, gdzie Jennifer Aniston spędzi miesiąc miodowy!​

 

Jennifer Aniston jest w ciąży!

Jennifer Aniston na InTouch

 

Aktorka i jej mąż, Justin Theroux spodziewają się pierwszego dziecka

Justin Theroux i Jennifer Aniston

 

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22