Sebastian Karpiel-Bułecka skończył 40 lat Sebastian Karpiel-Bułecka skończył 40 lat Sebastian Karpiel-Bułecka skończył 40 lat Sebastian Karpiel-Bułecka skończył 40 lat Sebastian Karpiel-Bułecka spotykał się z Alicją Bachledą- Curuś
Sebastian Karpiel-Bułecka skończył 40 lat
1/9
Sebastian Karpiel-Bułecka skończył 40 lat

Sebastian Karpiel-Bułecka skończył dziś 40 lat! Piosenkarz już od wielu lat związany jest z polskim show-biznesem. Media rozpisują się nie tylko o sukcesach muzycznych lidera zespołu Zakopower, ale również o życiu prywatnym przystojnego artysty.

 

Na początku swojej przygody z show-biznesem Sebastian Karpiel-Bułecka spotykał się z jedną największych gwiazd w Polsce - Kayah. Związek artystów nie przetrwał próby czasu, jednak byli kochankowie ponoć do dziś się przyjaźnią. To właśnie Kayah, jako pierwsza zdradziła, że jej były partner został tatą - z czego zresztą później musiała się tłumaczyć internautom.  

Karpiel-Bułecka był związany również z Alicją Bachledą- Curuś, z którą ponoć planował ślub. Związek muzyka i pięknej aktorki jednak zakończył się zaledwie po kilku miesiącach.

 

Obecnie Sebastian Karpiel-Bułecka tworzy szczęśliwy związek z Pauliną Krupińską. Para pod koniec lipca 2015 roku przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko - córeczkę Antoninę. Narodziny dziewczynki były dla Sebastiana spełnieniem marzeń.

 

Zobaczcie jak w przeszłości wyglądał Sebastian Karpiel-Bułecka i z kim się spotykał!

 

A my z okazji urodzin życzymy jubilatowi STO LAT!

 

Zobacz także: Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska wzięli cichy ślub?!

 

 

2/9
Sebastian Karpiel-Bułecka skończył 40 lat
ONS

Tak Sebastian Karpiel-Bułecka wyglądał w 2006 roku.

3/9
Sebastian Karpiel-Bułecka skończył 40 lat
ONS

Artysta związał się wówczas z Kayah.

4/9
Sebastian Karpiel-Bułecka skończył 40 lat
ONS

Dopiero po kilku latach od ich rozstania Kayah w jednym z wywiadów zdradziła, dlaczego jej związek z Sebastianem się rozpadł.

 

Kiedyś byłam w związku ze wschodzącą gwiazdą muzyki w Polsce. I tak bardzo przeszkadzało mi to, że ludzie mogą mówić o nas, i ten zdolny muzyk będzie postrzegany głównie przez pryzmat naszego związku, że to nas wyniszczyło. Przez wiele lat nie chciałam dostarczać ludziom dowodów, że jesteśmy razem, nie cieszyliśmy się naszym związkiem w normalnych warunkach, np. na ulicy- mówiła w wywiadzie dla Gazety Wyborczej.

5/9
Sebastian Karpiel-Bułecka spotykał się z Alicją Bachledą- Curuś
ONS

O związku Sebastiana Karpiela-Bułecki i Alicji Bachledy-Curuś plotkowano przez wiele miesięcy. Para jednak nigdy nie chciała komentować krążących plotek na ich temat.

6/9
Sebastian Karpiel-Bułecka z Pauliną Krupińską
Instagram

Od kiedy lider zespoły Zakopower związał się z piękną Miss Pauliną Krupińską media wciąż plotkują o ich ślubie. Para tworzy szczęśliwy związek a owocem miłości Sebastiana i Pauliny jest córeczka Antosia.

7/9
Paulina Krupińska, partnerka Sebastiana Karpiela-Bułecki
ONS
8/9
Sebastian Karpiel-Bułecka skończył 40 lat
ONS
9/9
Sebastian Karpiel-Bułecka skończył 40 lat
ONS