Marlena, kandydatka Seweryna z programu "Rolnik szuka żony 6"
Facebook

Wielkie emocje przed nowym odcinkiem "Rolnika". Marlena wejdzie w konflikt z pozostałymi dziewczynami?

Marlena, kandydatka Seweryna z programu "Rolnik szuka żony 6"
Facebook

W niedzielę na widzów „Rolnik szuka żony” czekają kolejne emocje! W 4. odcinku do gospodarstw uczestników przyjadą kandydatki gotowe walczyć o miłość. Największa i najbardziej zacięta rywalizacja szykuje się u Seweryna. Diana i Marlena nie dadzą za wygraną i obie będą chciały zdobyć mężczyznę. Jakich środków użyją? Jak rodziny rolników ocenią kandydatki? Zobaczcie w zwiastunie odcinka. Będzie się działo!

Co wydarzy się w 4. odcinku "Rolnik szuka żony 6"?

W ostatnim odcinku rolnicy dokonali pierwszych ważnych wyborów i zdecydowali, kogo zaproszą do swoich domów. Wszyscy podjęli takie decyzje z wyjątkiem Waldemara, który odrzucił swoje kandydatki i wprost powiedział, że nie spełniły jego oczekiwań. Teraz mężczyźni przygotowali swoje domy na przyjazd gości i w zapowiedzi nowego odcinka zdradzili, że naprawdę się denerwują: 

To jest takie wyczekiwanie na to, co się dzisiaj zaczyna – mówi, jako pierwszy Adrian. Chwilę potem Sławomir dodaje: Każdą trzeba jak książkę przeczytać, żeby ją poznać a nie zawsze się zrozumie. 

Emocje towarzyszyły nie tylko rolnikom, ale także ich rodzinom. Jak zareagowali ich rodzice na przyjazd kandydatek, wśród których może znaleźć się ich przyszła synowa? W nagraniu słyszymy, jak jedna z mam mówi: Ładna. Pasuje mu.  A jak odnajdą się same kobiety?

Rywalizacja o uczucia Seweryna w "Rolnik szuka żony"

Szybko okaże się, że w 6. edycji programu nie zabraknie rywalizacji. Szczególne jest ona widoczna w gospodarstwie Seweryna. Już w poprzednim odcinku mogliśmy się o tym przekonać, kiedy Diana otwarcie mówiła, że obawia się jedynie Marleny. Z kolei 22-latka sądzi, że pozostałe dziewczyny nie darzą jej sympatią, bo jest zbyt ładna. Jadąc w samochodzie Seweryna Marlena powie:

Oj, będzie rywalizacja!

Obejrzyjcie całą zapowiedź! Będzie się działo!

Któremu z rolników kibicujecie najbardziej?

Rolnik szuka żony 6
Facebook

Wygląda na to, że Seweryn ma już swoją faworytkę!

Rolnik szuka żony 6 Seweryn
Facebook

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48