Kandydatki Seweryna z programu "Rolnik szuka żony 6"
Facebook

Seweryn zgłosił się do programu "Rolnik szuka żony", ponieważ doskwierała mu samotność. Mężczyzna marzy już o stabilizacji u boku mądrej i oddanej kobiety. Szybko okazało się, że to właśnie on dostał najwięcej listów od kobiet, które urzekła jego osobowość. Seweryn miał twardy orzech do zgryzienia. Ostatecznie zdecydował się wybrać trzy kandydatki, które zaprosił do swojego gospodarstwa. Joanna, Marlena i Diana - to właśnie one odwiedzą rolnika w jego domu. Z którą z nich powinien spędzić resztę swojego życia? Zdecydujcie głosując w naszym plebiscycie! 

Diana
Diana, kandydatka Seweryna z programu "Rolnik szuka żony 6"
...
Facebook

Diana to pewna siebie kobieta, która twierdzi, że wie, czego chce od życia. Na co dzień pracuje w branży budowlanej. Jej pasją jest taniec oraz moda. Diana ma też konkretne wymagania wobec przyszłego partnera. Przede wszystkim musi być religijny i romantyczny oraz zasypywać ją prezentami. Czy Seweryn to dla niej odpowiedni kandydat? Uda im się stworzyć trwały związek? 

Marlena
Marlena, kandydatka Seweryna z programu "Rolnik szuka żony 6"
...
Facebook

Już podczas pierwszego spotkania widać było, że młodziutka Marlena wpadła w oko Sewerynowi. Rolnik zarumienił się, gdy o niej opowiadał. 22-latka mimo młodego wieku marzy już o założeniu rodziny. Chciałaby mieć kochającego i opiekuńczego męża oraz gromadkę dzieci. Czy założy rodzinę właśnie z Sewerynem? 

 

Joanna
Joanna, kandydatka Seweryna z programu "Rolnik szuka żony 6"
...
Facebook

Joanna jest bardzo wrażliwą i romantyczną kobietą. Pisze wiersze, jednak na razie chowa je do szuflady. Poszukuje zadbanego mężczyzny, z którym mogłaby spędzać czas obserwując zachody słońca i jedząc kolacje przy blasku księżyca. Czy Seweryn będzie tym jedynym? 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Wyniki plebiscytu:
Diana...
Marlena...
Joanna...