30. urodziny Anny Lewandowskiej 30. urodziny Anny Lewandowskiej 30. urodziny Anny Lewandowskiej Anna i Robert Lewandowscy świętowali swoje urodziny Anna i Robert Lewandowscy na okładce Flesza
30. urodziny Anny Lewandowskiej
Ona zaś napisała o... mamie!
1/5
30. urodziny Anny Lewandowskiej

 

Anna Lewandowska skończyła 30 lat! 7 września najpopularniejsza polska trenerka świętuje urodziny, choć w tym roku gwiazda wraz z mężem obchodzili swoje święto podczas wspólnej imprezy kilkanaście dni temu. To nie zmienia jednak faktu, że i dziś Ania nie świętuje w gronie najbliższych. Na Instagramie Roberta Lewandowskiego nie mogło zaś zabraknąć wyjątkowych życzeń dla trenerki. Każda kobieta chciałaby usłyszeć od męża takie słowa! Zobaczcie!

 

Zobacz: Zobaczcie jak Anna Lewandowska bawiła się na ślubie córki Anny Korcz! WIDEO Zobaczcie Maksymiliana Łapińskiego i „These Days”

 

2/5
30. urodziny Anny Lewandowskiej


 

Robert Lewandowski co roku staje na wysokości zadania i składa Ani piękne życzenia, które są jednocześnie wyrazem jego ogromnej miłości i szacunku do niej: 

Jesteś moją miłością, moją inspiracją, wzorem do naśladowania, najbliższym przyjacielem. Podziwiam Cię za to, kim jesteś. Jesteś piękna, mądra i dobra, dajesz mi motywacje i siłę do walki. Życzę Ci wszystkiego najlepszego! - napisał Robert.  

 

Zobacz: Anna Lewandowska na urodzinach miała na sobie... ponad 25 tysięcy złotych!

3/5
30. urodziny Anny Lewandowskiej

 

Z kolei Anna Lewandowska na swoim Instagramie podziękowała swojej mamie, Marii, że podarowała jej życie:

Moja Mama to najwspanialsza kobieta jaką znam, silna, prawdziwa, ciepła. Dzisiaj jest nasze wspólne święto, to Jej dziękuje za to, że mnie urodziła 30 lat temu i wychowała na dobrego człowieka .💋❤️ Mamuś.

A Wy czego życzycie Annie?

 

Zobacz: Ania i Robert Lewandowscy przekazali pół miliona na Centrum Zdrowia Dziecka i... otworzyli nowy oddział!

4/5
Anna i Robert Lewandowscy świętowali swoje urodziny
Instagram

 

Niedawno Lewandowscy świętowali swoje 30. urodziny na hucznym balu z udziałem gwiazd. Pieniądze z tej okazji przekazali na Centrum Zdrowia Dziecka! 

 

5/5
Anna i Robert Lewandowscy na okładce Flesza


O tym, jak wyglądały ich urodziny przeczytasz m.in. w nowym "Fleszu"!