Ania i Robert Lewandowscy w Centrum Zdrowia Dziecka
Facebook

Ania i Robert Lewandowscy przekazali pół miliona na Centrum Zdrowia Dziecka i... otworzyli nowy oddział!

Ania i Robert Lewandowscy w Centrum Zdrowia Dziecka
Facebook

 

Po ponad tygodniu rozłąki, Ania i Robert Lewandowscy znów są razem. Trenerka zakończyła swój obóz i wróciła do Warszawy, a Robert przyjechał do Polski z Niemiec na zgrupowanie kadry. Para spotkała się na chwilę w niedzielę, a potem Robert udał się na pierwsze zgrupowaniem z nowym trenerem. W poniedziałek znów się spotkali, tym razem odwiedzili Centrum Zdrowia Dziecka. Para ponad pół roku temu przekazała pół miliona złotych na remont szpitala, teraz miała okazję zobaczyć, jak zostały wykorzystane ich pieniądze. 

 

Kochani, z radością informujemy, że w dniu dzisiejszym (3 września br.) w naszym Instytucie odbyło się uroczyste otwarcie wyremontowanego Oddziału Rehabilitacji :D W uroczystości udział wzięli Dyrekcja IPCZD, Zespół Oddziału Rehabilitacji, Pacjenci i ich Opiekunowie oraz Anna i Robert Lewandowscy – główni darczyńcy, którzy na remont przekazali 500 000 zł. Po oficjalny otwarciu oddziału nasi Pacjenci mieli okazję spędzić czas z naszymi darczyńcami. Dziękujemy Anna Lewandowska i Robert Lewandowski za nieustające od kilku lat wsparcie, zarówno w postaci odwiedzin i wspólnie spędzonych chwil z naszymi Pacjentami, jak również wsparcie finansowe dla Oddziału Rehabilitacji 500 000 zł i Kliniki Neurochirurgii 150 000 (i cały czas rośnie), czytamy na profilu Centrum Zdrowia Dziecka na Facebooku.

Pół miliona to jednak nie wszystko! Ania i Robert, którzy niedawno świętowali swoje 30-te urodziny, poprosili swoich gości, żeby zamiast kupować im prezenty, wpłacili dowolne kwoty na podopiecznych Centrum Zdrowia Dziecka. Już udało się zebrać ponad 150 tysięcy złotych! 

 

Zobacz: "Jedne z najlepszych urodzin, na których byłam" Sykut zdradza, jak wyglądała 30-tka Lewandowskich!

 

Jak wyglądało spotkanie Ani i Roberta z podopiecznymi Centrum Zdrowia Dziecka? Zobaczcie zdjęcia!

 

 

Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27