Okładka z okazji 20-lecia "Vivy"
Edipresse

20. urodziny magazynu "Viva!"! Z tej okazji aż dwie okładki z plejadą polskich gwiazd!

Okładka z okazji 20-lecia "Vivy"
Edipresse

Dwutygodnik VIVA! obchodzi swoje 20-lecie. Z okazji jubileuszu redakcja dwutygodnika przygotowała urodzinowe wydanie, które trafi do czytelników już 9 lutego. Jubileuszowe wydanie VIVY! ukaże się w dwóch wersjach okładkowych. Znalazły się na nich osobowości znane z teatrów, filmów i seriali. Gwiazdy uwielbiane przez miliony Polaków w obiektywie Roberta Wolańskiego.

 

"Viva!" obchodzi swoje 20-lecie! Dwie okładki magazynu "Viva!"

Niezwykłe zdjęcia podkreślają stylizacje przygotowane przez redaktor kreatywną Jolę Czaję we współpracy z polskimi projektantami. Na pierwszej okładce aktorki w czerwonych kreacjach nawiązujących do logo VIVY!: Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamilla Baar, Małgorzata Kożuchowska, Roma Gąsiorowska, Edyta Olszówka, Magdalena Boczarska, Katarzyna Warnke, Olga Bołądź, Magdalena Lamparska, Agnieszka Więdłocha i Aleksandra Popławska.

 

Na drugiej aktorzy w eleganckich smokingach: Filip Bobek, Antoni Pawlicki, Maciej Stuhr, Piotr Stramowski, Bartek Kasprzykowski, Antoni Królikowski, Piotr Adamczyk, Michał Żebrowski, Patryk Pniewski, Janusz Głowacki oraz Józef Pawłowski.

 

Dzięki zaprezentowanym archiwalnym zdjęciom z sesji redakcja podsumowuje 20 lat istnienia magazynu VIVA! W numerze: bohaterowie VIVY! 20 lat później, Karolina Wajda w pierwszej rozmowie po śmierci Ojca, niezwykłe życie fotografa Marcina Tyszki, historia VIVY! według ikon polskiego dziennikarstwa – Krystyny Pytlakowskiej i Piotra Najsztuba oraz Marcin Kydryński 20 lat w podróży, przez 20 lat na naszych łamach moda, a w niej Baczyńska, Jemioł, Minge, Paprocki & Brzozowski i inni.

 

Jubileuszowy numer magazynu trafi do kiosków w wersji podstawowej w cenie 3,69 zł oraz z książką Remigiusza Mroza „Kasacja”, tom 1., w cenie 8,99 zł. Sprzedaż numeru wspiera kampania reklamowa w prasie, telewizji i internecie.

 

Backstage z jubileuszowej sesji na www.viva.pl. 

 

Magazyn "Viva!" świętuje 20-te urodziny. Z tej okazji aż dwie okładki. Oto wersja damska.

Okładka z okazji 20-lecia "Vivy"
Edipresse

A to okładka z polskimi przystojniakami.

Okładka z okazji 20-lecia "Vivy"
Edipresse

Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26