Gwiazdy na planie serialu Przyjaciółki
mat. prasowe Polsat

15-letni gwiazdor "Przyjaciółek" ma koronawirusa! Jaki jest jego stan zdrowia? 

Gwiazdy na planie serialu Przyjaciółki
mat. prasowe Polsat

Z powodu koronawirusa przerwano pracę na planie serialu "Przyjaciółki". Wsród jednej z głównych gwiazd obsady potwierdzono zarażenie. Na tę chwilę wiadomo, że zarażonych jest już 8 osób: cztery z obsady i cztery z ekipy. Senator Marek Borowski w rozmowie z jednym z tabloidów zdradził, że grający w serialu jego wnuk również ma koronawirusa. Z jego relacji wynika, ze 15-letni Antoni Borowski również mógł zarazić się na planie. 

Zobacz także: Koronawirus na planie "Przyjaciółek". Jedna z czołowych gwiazd zabrała głos: "Nie mam siły"

Koronawirus na planie serialu "Przyjaciółki"

Antoni Borowski w "Przyjaciółkach" wciela się w rolę Stanisława Strzeleckiego, syna Anki i Pawła Strzeleckich, których grają Magdalena Stużyńska i Bartek Kasprzykowski. W ubiegłym tygodniu aktorka opublikowała emocjonalny wpis, w którym poinformowała, że jest po testach na koronawirusa i na szczęście nie została zarażona. Niestety, takiego powodu do radości nie ma jej serialowy syn. 

O zarażeniu Antoniego Borowskiego koronawirusem w rozmowie z "Super Expressem" opowiedział jego dziadek, Marek Borowski: 

Wnuczek ma niestety koronawirusa i jest na kwarantannie. Zaczęło się u Antka tak, że stracił węch i smak. Gorączki i kaszlu nie miał. Przypadek, jakich wiele. Przechodzi bezobjawowo. Wykazało w teście, że jest ten koronawirus. Antek musi siedzieć w domu. Ale już raz siedział w domu, jak szkołę zamknęli. Trochę się już przyzwyczaił, ale szkoda, bo lato, wakacje - mówi.

Marek Borowski dodał, że stan zdrowia nastolatka się poprawia: 

Ostatnio dowiedziałem się, że mu się poprawia i odzyskuje smak i węch. Chyba do końca lipca Antek będzie na kwarantannie, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze 

Antoniemu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Myślicie, że zdjęcia do 16. sezonu "Przyjaciółek" niedługo zostaną wznowione? 

Zobacz także: Reżyser "Przyjaciółek" potwierdza koronawirusa u gwiazy serialu! "Jesteśmy przerażeni"

Antoni Borowski z "Przyjaciółek" ma koronawirusa. Natolatek wciela się w rolę Stasia, syna Anki i Pawła Strzeleckich. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Antoni Borowski (@borowski_antoni)

 

Zdjęcia do 16. sezonu "Przyjaciółek" zostały przerwane z powodu wykrycia koronawirusa u jednej z gwiazd obsady. Aktualnie zarażonych jest 8 osób pracujących na planie, wsród nich również serialowy Staś. 

przyjaciółki grupowe
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Przyjaciółki
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05