Karol Dziuba

Karol Dziuba zyskał popularność dzięki rolom w serialach. Jego dorobek artystyczny obejmuje jednak również różnego rodzaju filmy. Sprawdź, w jakich produkcjach można go oglądać, i zobacz, co aktor robi w wolnym czasie z dala od kamer bądź świateł reflektorów.

Imię: Karol

Nazwisko: Dziuba

Nazwisko panieńskie: nie dotyczy

Pseudonim: brak

Wzrost: 195 cm

Data urodzenia: 26 maja 1991 roku

Znak zodiaku: bliźnięta

Zawód: aktor filmowy i dubbingowy

Osoby -

związki:
 • Milena Suszyńska - aktorka, córka Zbigniewa Suszyńskiego. Wystąpiła w produkcjach, takich jak: "Dzień dobry, kocham cię", "Bogowie", "Sama słodycz" czy "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Para poznała się jeszcze na studiach. Stanęła na ślubnym kobiercu w 2014 roku, a cztery lata później na świat przyszedł ich syn Gustaw.


 • Rodzice: brak informacji

  Dzieci: syn Gustaw (urodzony w 2018 roku)

  Rodzeństwo: brak informacji

  BIO: Karol Dziuba przyszedł na świat w Mikołowie. W 2014 roku uzyskał dyplom Akademii Teatralnej imienia Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Występuje na deskach Teatru Narodowego. Można go było zobaczyć w spektaklach, takich jak: "Fortepian pijany", "Królowa Śniegu", "Opowieści brazylijskie", "Pan Tadeusz", "Kordian" czy "Opowieść zimowa". Stał się rozpoznawalny dzięki rolom w serialach "O mnie się nie martw" i "Zawsze warto". Można go również oglądać w wielu filmach. Zagrał między innymi w "Zenku". Współpracuje również z Teatrem Polskiego Radia. Na co dzień stroni od blasku fleszy. Ceni życie rodzinne. Jego pasją jest fotografia. Często publikuje zdjęcia swojego autorstwa w mediach społecznościowych, na przykład na Instagramie. Dzieli się z fanami nie tylko zainteresowaniami, ale również zawodowymi dokonaniami. Relacjonuje przygotowania do spektakli teatralnych, a także pracę na planie filmowym. Konto aktora obserwuje kilka tysięcy osób.

  Znany z: roli Tomasza Podhalskiego w serialu Telewizji Polskiej "O mnie się nie martw". Ma na swoim koncie również udział w trzynastej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie miał okazję sprawdzić się nie tylko jako aktor, ale również piosenkarz.

  Funkcja w filmie: - aktor w serialu "O mnie się nie martw" (2014-2020); - aktor w serialu "Czas honoru. Powstanie" (2014); - aktor dubbingowy w filmie "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy" (2015); - aktor dubbingowy w filmie "Kraina jutra" (2015); - aktor dubbingowy w filmie "Kopciuszek" (2015); - aktor w serialu "Bodo" (2016); - aktor dubbingowy w filmie "Alicja po drugiej stronie lustra" (2016); - aktor dubbingowy w filmie "Doktor Strange" (2016); - aktor dubbingowy w filmie "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" (2016); - aktor w serialu "Lekarze na start" (2017); - aktor w filmie "Gwiazdy" (2017); - aktor w serialu "Druga szansa" (2017); - aktor dubbingowy w filmie "Spider-Man: Homecoming" (2017); - aktor dubbingowy w filmie "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" (2017); - aktor dubbingowy w filmie "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi" (2017); - aktor dubbingowy w filmie "Czarna Pantera" (2018); - aktor dubbingowy w filmie "Ant-Man i Osa" (2018); - aktor dubbingowy w filmie "Robin Hood: Początek" (2018); - aktor dubbingowy w filmie "Bumblebee" (2018); - aktor dubbingowy w filmie "Dziadek do orzechów i cztery królestwa" (2018); - aktor w serialu "Zawsze warto" (2019-2020); - aktor w filmie "Całe szczęście" (2019); - aktor dubbingowy w filmie "Aladyn" (2019); - aktor w filmie "Zenek" (2020); - aktor w serialu "Korona królów" (2020); - aktor w serialu "Ojciec Mateusz" (2021); - aktor w serialu "Gra na maksa" (2021); - aktor w serialu "Barwy szczęścia" (2021); - aktor w filmie "Bo we mnie jest seks" (2021); - aktor dubbingowy w filmie "Falcon i Zimowy Żołnierz" (2021).

  Płyty: brak

  Książki: brak

  Nagrody:nagroda "Arete" za debiut aktorski w Teatrze Polskiego Radia za rolę Romea w sztuce "Romeo i Julia" w reżyserii Waldemara Modestowicza (2015).

  LINK Instagram: https://www.instagram.com/karoldziuba91/


  Link FB: Brak jednoznacznych informacji na temat oficjalnego profilu.
  Advertisement MPU index
  Advertisement MPU index