Kaia Gerber

Mimo młodego wieku Kaia Gerber ma już sporo osiągnięć w karierze modelki. W ciągu pięciu lat od debiutu chodziła w pokazach dla największych domów mody na świecie. Zdobyła też w 2018 roku tytuł Modelki Roku w ramach Fashion Awards. W wieku 17 lat zaprojektowała pierwszą kolekcję ubrań. Zadebiutowała również w filmie i serialu. Nie jest wykluczone, że zrobi większą karierę niż jej matka, którą jest sama Cindy Crawford. Poznaj więcej informacji o Kai Gerber.

Imię: Kaia Jordan

Nazwisko: Gerber

Nazwisko panieńskie: Gerber

Pseudonim: Kaia

Wzrost: 177 cm

Data urodzenia: 3.09.2001 r.

Znak zodiaku: panna

Zawód: amerykańska modelka, projektantka i aktorka

Osoby - związki: Kaia jest w związku z australijskim aktorem Jacobem Elordim.

Rodzice: Matką Kai jest jedna z najsłynniejszych modelek w historii - Cindy Crawford, a ojcem - biznesmen Randy Gerber.

Dzieci: -

Rodzeństwo: Presley Walker Gerber (ur. 1999 r.)

BIO: Kaia Gerber urodziła się w Los Angeles jako drugie dziecko Jacoba Gerbera i Cindy Crawford. Będąc córką tak wybitnej modelki, od dziecka obracała się w świecie mody, i taką też wybrała karierę. Zadebiutowała już w wieku 10 lat, kiedy to wystąpiła w kampanii linii ubrań "Young Versace", skierowanej do młodzieży. Kiedy skończyła 14 lat, jej zdjęcia zaczęły zdobić takie topowe pisma związane z modą, jak "Vogue", "Interview" czy "Love". Debiut na wybiegu odbył się w 2017 roku, kiedy zaprezentowała kolekcję Calvina Kleina w trakcie Nowojorskiego Tygodnia Mody. Rok później wystąpiła na Spring Fashion Week, a do dziś ma na koncie prezentacje takich topowych domów mody, jak Alexander Wang, Prada, Marc Jacobs czy Moschino. Bardzo szybko zdobyła istotną pozycję w świecie modelingu, co znalazło odzwierciedlenie w nominacji do nagrody "Modelki Roku" w 2017 roku w ramach Fashion Awards. Wtedy trofeum jeszcze nie zdobyła, ale już rok później nie miała sobie równych i uzyskała to prestiżowe wyróżnienie. W kolejnych latach brała udział w wielu pokazach dla największych domów mody, jak np. Saint Laurent, Versace, Max Mara, Alberta Ferretti, Alexander czy Ralph Lauren. W swojej kolekcji ma również ponad 10 okładek pism związanych z modą, takich jak "Vogue", "Pop Magazine", "Love Magazine" czy "I-D".Kaia Gerber nie skupia się wyłącznie na prezentowaniu strojów, próbuje sił jako projektanta mody. W 2018 roku stworzyła pierwszą własną kolekcję we współpracy z samym Karlem Lagerfeldem.Kaia Gerber zaistniała w filmie. Zadebiutowała w wieku 15 lat w obrazie "Cztery siostry i sekret". Zagrała tam niewielką rolę jednej z głównych bohaterek w młodości. Więcej czasu na ekranie spędziła w dwóch serialach. "American Horror Stories" to serial telewizyjny z 2021 roku, łączący elementy horroru, dreszczowca i dramatu. Każdy odcinek ma odrębną fabułę i przedstawia inną historię. Kaia pojawia się w drugim odcinku, odgrywając rolę... ducha. Występuje również w ostatnim odcinku serii. Natomiast w serialu "American Horror Story: Podwójny seans" pojawia się w czterech odcinkach i odtwarza jedną z ważniejszych postaci - Kendall Carr.

Znana z: Mimo młodego wieku Kaia Gerber jest już uznaną i popularną modelką. Jest niezwykle podobna do swojej matki Cindy Crawford. We wrześniu 2019 pojawiła się na okładce "Vogue", oddając niejako hołd swojej sławnej matce. Wystylizowana została na lata 90., uwydatniono też jej pieprzyk, który jest jednym ze znaków rozpoznawczych Cindy. Na tym zdjęciu łatwo pomylić Kaję z matką.

Funkcja w filmie: - rola drugoplanowa w filmie "Cztery siostry i sekret" (2016); - rola drugoplanowa w serialu "American Horror Stories" (2021); - rola drugoplanowa w serialu "American Horror Story: Podwójny seans" (2021).

Płyty: brak

Książki: brak

Nagrody:
  • 2017 - nominacja do nagrody dla "Modelki Roku" w ramach Fashion Awards;
  • 2018 - nagroda dla "Modelki Roku" w ramach Fashion Awards.


  • LINK Instagram: https://www.instagram.com/kaiagerber/


    Link FB: https://www.facebook.com/KaiaGerber
    Advertisement MPU index
    Advertisement MPU index