Edyta Górniak na Sylwestrze TVN. Gwiazda ścięła włosy Edyta Górniak na Sylwestrze TVN. Gwiazda ścięła włosy Edyta Górniak na Sylwestrze TVN. Gwiazda ścięła włosy Edyta Górniak na Sylwestrze TVN. Gwiazda ścięła włosy Allan Krupa z mamą, Edytą Górniak
Edyta Górniak na Sylwestrze TVN. Gwiazda ścięła włosy
ONS.pl

Edyta Górniak ścięła włosy! Gwiazda swoją nową fryzurę postanowiła zaprezentować na Sylwestrze z TVN (zaśpiewała m.in. singiel "Król"). Górniak pojawiła się na ściance, a później na scenie w oversizowym kanarkowym futerku. Pod nim miała na sobie czarny zestaw - lateksowe leginsy połączone z odważnym topem odsłaniającym jej brzuch. Całość została uzupełniona czarnymi botkami na szpilce i złotym łańcuchem.

Zobacz także: Edyta Górniak szczerze o nowej miłości: "Kilka razy już byłam zakochana i spadłam z takiej skarpy"

Naszą uwagę zwracała jednak najbardziej nowa fryzura Edyty Górniak. Jej włosy zostały skrócone do ramion i mocno wyprostowane, tak żeby stworzyć tzw. glass hair, w którym zakochała się m.in. Julia Wieniawa czy Kim Kardashian.

Jak wam się podobał sylwestrowy look Edyty Górniak i jej nowa fryzura? Zobaczcie więcej zdjęć w naszej galerii i oceńcie sami!

Zobacz także: Edyta Górniak pozuje prawie nago! Tak odważnego zdjęcia nie pokazała już dawno

1/5
Edyta Górniak na Sylwestrze TVN. Gwiazda ścięła włosy
ONS.pl

Edyta Górniak zaprezentowała się w kanarkowym futerku, lateksowych spodniach i czarnym topie. Przy okazji zaprezentowała swoją nową fryzurę.

2/5
Edyta Górniak na Sylwestrze TVN. Gwiazda ścięła włosy
ONS.pl

Glass hair to pożądana w tym sezonie fryzura! Glass hair to minimalistyczna, a jednocześnie bardzo elegancka damska fryzura. Efekt szklanych włosów uzyskuje się poprzez ich bardzo dokładne wyprostowanie oraz użycie preparatu nabłyszczającego, np. olejku bądź sprayu.

Edyta Górniak w tej fryzurze wygląda bosko - mamy wrażenie, że skrócenie włosów i postawienie dodatkowo na efekt ombre - mocno ją odmłodziło!

3/5
Edyta Górniak na Sylwestrze TVN. Gwiazda ścięła włosy
Instagram

Jeszcze niedawno Edyta Górniak miała długie, mocno rozjaśnione włosy. Teraz to przeszłość! Jak wam się podoba polska piosenkarka w nowej fryzurze?

4/5
Edyta Górniak na Sylwestrze TVN. Gwiazda ścięła włosy
ONS.pl

Mówi się, że kiedy kobieta zmienia fryzurę, zmienia też coś w swoim życiu. Myślicie, że Edyta Górniak zaskoczy nas niebawem totalną zmianą np. w jej życiu prywatnym?

5/5
Allan Krupa z mamą, Edytą Górniak

Edyta Górniak do niedawna miała długie włosy, których kolor wpadał w odcienie rudości. Teraz to już przeszłość!

Więcej na temat Edyta Górniak Sylwester