Ariana Grande i Pete Davidson na gali rozdania nagród MTV Video Music Awards 2018! Ariana Grande opublikowała zdjęcie Maca Millera
East News
1/4
East News

 

Ariana Grande ma za sobą trudny czas. We wrześniu w tragicznych okolicznościach zmarł jej były chłopak, Mac Miller. Para tworzyła burzliwy, ale kochający się związek. Piosenkarka wycofała się z życia publicznego i odwołała wszystkie koncerty. Ariana Grande postanowiła skupić się na rodzinie. W tych trudnych chwilach wspiera ją obecny chłopak, Pete Davidson. Niedawno pisaliśmy, że komik zdobył się na dość zaskakujące wyznanie. Pete Davidson zażartował, że podmienia jej tabletki antykoncepcyjne na... Tic Taki!

Teraz w mediach pojawiła się informacja, że Ariana Grande faktycznie może być w ciąży. Skąd takie wnioski? Fani dopatrzyli się na zdjęciu piosenkarki, które opublikowała na swoim Instagramie, pewnego szczegółu, który może być tego potwierdzeniem. Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Mac Miller spisał przed śmiercią testament! Do podziału jest ogromna kwota!

2/4
Instagram

 

Ariana Grande opublikowała ostatnio na swoim Instagramie zdjęcie, które na pierwszy rzut oka jest po prostu zwyczajnym selfie. Jednak baczni obserwatorzy profilu artystki dopatrzyli się na nim interesującego szczegółu. Z tyłu stoi bowiem... łóżeczko dla dziecka! Co ono robi w domu Ariany Grande? Czyżby piosenkarka w ten sposób chciała zakomunikować, że jest w ciąży?!

Nic bardziej mylnego! Gdy fani zaczęli dopytywać artystki, czy faktycznie niebawem zostanie mamą, ona postanowiła odpowiedzieć na te rewelacje i wyjaśnić całą sytuację. 

 

- Jeszcze raz. To łóżeczko jest dla mojej świni. Nie mam żadnego sekretnego dziecka - napisała Ariana Grande pod wspomnianą fotografią. 

 

Faktycznie, jakiś czas temu w domu Ariany Grande zamieszkał uroczy pupil, który od razu skradł jej serce. Wystarczy spojrzeć na to nagranie:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

Zobacz także: Selena Gomez ma sto milionów fanów! Poznaj wszystkie królowe Instagrama

3/4
Ariana Grande i Pete Davidson na gali rozdania nagród MTV Video Music Awards 2018!

 

My wciąż jednak wierzymy, że Ariana Grande niebawem ogłosi światu radosną nowinę. Choć piosenkarka związała się z Petem Davidsonem dopiero kilka miesięcy temu, wygląda na to, że jest z nim naprawdę szczęśliwa. Być może to właśnie znany komik będzie najlepszym lekarstwem dla Ariany na złamane serce. Jej związek ze zmarłym we wrześniu raperem był dla niej bardzo ważny...

4/4
Ariana Grande opublikowała zdjęcie Maca Millera
Instagram

 

Nie żyje Mac Miller: przyczyny śmierci

 

Mac Miller został znaleziony martwy w jego domu. Policja jako nieoficjalną przyczynę śmierci podaje przedawkowanie narkotyków. Nie jest tajemnicą, że raper od lat zmagał się z uzależnieniem. To właśnie była jedna z głównych przyczyn rozpadu jego związku z Arianą Grande. Piosenkarka miała już dość wybryków swojego chłopaka. Choć robiła wszystko, aby ten zerwał z nałogiem, jej starania szły na marne. Szkoda, bo tworzyli naprawdę piękną parę...

Więcej na temat Ariana Grande