Beyonce z Grammy Adele na gali Grammy 2017 Adele śmieje się i pokazuje palcem Adele tyłe rozdaje autografy Adele uśmiecha się
Beyonce z Grammy
Zobaczcie wideo!
1/5
Beyonce z Grammy

Adele podczas Grammy 2017 wygłosiła wzruszające przemówienie! Artystka podczas rozdania muzycznych nagród była triumfatorką. Wokalistka zdobyła aż 5 statuetek za album "25" -  trzy z nich otrzymała w najbardziej prestiżowych kategoriach - za album, nagranie i piosenkę roku.

 

Zobacz także: Sesja ciążowa Beyoncé wywołała ogromne kontrowersje. Co zarzucają jej media?

 

Wszystkich zaskoczyło jednak przemówienie Adele, kiedy odbierała ostatnią statuetkę na gali za album roku. Gwiazda przyznała, że ta nagroda należy się Beyonce za album "Lemonade" i to właśnie jej przekazuje część nagrody:

To jest artystka mojego życia, a jej płyta „Lemonade” jest wręcz pomnikowa. Ty jesteś naszym światłem. Dodajesz siły mi i moim czarnym przyjaciołom. Sprawiasz, że są gotowi stawać w obronie swoich praw.

 

Po chwili Adele... przełamała statuetkę na pół! Jak zareagowała Beyonce? Artystka popłakała się i po cichu wyszeptała: I love you! Zobaczcie najbardziej wzruszający moment na gali Grammy 2017 oraz stylizację Adele!   

 

 

Zobacz: Największe światowe gwiazdy na gali Grammy 2017! Rihanna, Beyonce, Katy Perry, Lady Gaga, Adele...

 

Przemówienie Adele na Grammy 2017. 

 

 

Występ Adele na Grammy 2017

2/5
Adele na gali Grammy 2017
3/5
Adele śmieje się i pokazuje palcem
4/5
Adele tyłe rozdaje autografy
5/5
Adele uśmiecha się
Więcej na temat Beyonce Adele Grammy