Anna Lewandowska na imprezie Zaquad pozuje do zdjęć Anna Lewandowska pozuje do zdjęć na imprezie Anna Lewandowska w zielonej sukience na imprezie Zaquad Anna Lewandowska w zielonej sukience na salonach Anna Lewandowska w zielonej sukience na imprezie Zaquad
Anna Lewandowska na imprezie Zaquad pozuje do zdjęć
East News
Trenerka postawiła na mini!
1/6
Anna Lewandowska na imprezie Zaquad pozuje do zdjęć
East News

Anna Lewandowska na warszawskich salonach! Trenerka pojawiła się dziś na imprezie marki modowej Zaquad, na której bawiła się też Lara Gessler czy Dorota Gardias. Jednak oczy wszystkich zwrócone były w stronę Ani, bowiem trenerka bardzo rzadko bywa na imprezach. Ostatni raz pojawiła się na balu TVN, a jeszcze wcześniej na pokazie Violi Piekut. Biorąc pod uwagę ile zaproszeń rocznie dostaje na imprezy, można śmiało stwierdzić, że pojawienie się Ani Lewandowskiej na imprezie Zaquad to wielki zaszczyt dla tej marki. A jak na bankiecie prezentowała się trenerka? Zobaczcie jej zdjęcia w naszej galerii!

ZOBACZ: Robert Lewandowski urwał się ze zgrupowania, żeby wybrać się z Anią na obiad! Naszą uwagę zwracają spodnie trenerki! ZDJĘCIA

2/6
Anna Lewandowska pozuje do zdjęć na imprezie
ONS.pl

Ania postawiła na asymetryczną kopertową sukienkę w kolorze butelkowej zieleni z szerokim pasem w talii z oversize’ową złotą klamrą. Mini sukienka wyeksponowała długie i zgrabne nogi Ani, które trenerka mimo jesiennej pogody, postanowiła odsłonić. Trzeba przyznać, że trenerka prezentowała się bardzo seksownie, ale z klasą!

3/6
Anna Lewandowska w zielonej sukience na imprezie Zaquad
ONS.pl

Anna Lewandowska przyjechała na dwa tygodnie do Polski. Trenerka zajmuje się promocją swoich produktów, spędza czas na spotkaniach biznesowych oraz pod nieobecność Roberta zajmuje się Klarą :). Robert od kilku dni jest bowiem na zgrupowaniu kadry, która już w piątek zagra na Stadionie Narodowym towarzyski mecz z Urugwajem. Kolejny już w poniedziałek z Meksykiem. Wiadomo już, że Robert z powodu kontuzji nie zagra w tych meczach, ale nadal wspiera swoich kolegów i trenera na zgrupowaniu. A Ania postanowiła skorzystać z okazji, że jest w Warszawie i wybrała się na modową imprezę.

ZOBACZ: Robert Lewandowski na premierze nowego telefonu. Co powiedział o Ani?

4/6
Anna Lewandowska w zielonej sukience na salonach
ONS.pl
5/6
Anna Lewandowska w zielonej sukience na imprezie Zaquad
ONS.pl
6/6
Anna Lewandowska na imprezie Zaquad w zielonej sukience
East News

Jak podoba się Wam stylizacja Ani?

Więcej na temat Anna Lewandowska