Kandydaci do tytułu Mister Polski 2015
mat. prasowe
1/14
Kandydaci do tytułu Mister Polski 2015
mat. prasowe

Już 15 listopada odbędą się wybory Mister Polski 2015! O tytuł powalczy aż 14 przystojnych finalistów z całej Polski. Który z nich ma największe szanse na odebranie tytułu Rafałowi Maślakowi?


Zdobycie tytułu Mistera Polski całkowicie odmieniło moje życie. Jeszcze dwa lata temu nawet nie wyobrażałem sobie, że będę tu gdzie jestem. Oddam tytuł z bólem serca, ale wierzę, że odmieni on na lepsze życie któregoś z finalistów. Za wszystkich trzymam kciuki, ale wygrać może tylko jeden. Sam się zastanawiam, kto będzie moim następcą - mówi Rafał Maślak.

 

Dodajmy, że zwycięzca tegorocznego konkursu Mister Polski będzie reprezentował nasz kraj podczas wyborów Mister International, które odbędą się 30 listopada na Filipinach. Na zgrupowanie pojedzie też Rafał Maślak.

 

Będę towarzyszył Misterowi Polski podczas zgrupowania na Filipinach. Postaram się dodać mu otuchy i dać cenne rady, dzięki którym być może wygra tytuł Najprzystojniejszego Mężczyzny Świata - wyjaśnia Rafała.

 

Wielka gala Mister Polski 2015 odbędzie się 15 listopada w hotelu Sound Garden w Warszawie.

 

Kto według was będzie godnym następcą Rafała Maślaka?

 

Zobacz także: Tak Rafał Maślak wypadł na wyborach Mister International. Jakie nagrody otrzymał?

2/14
Kamil Knut - kandydat do tytułu Mister Polski 2015
mat. prasowe

Kamil Knut - ma 21 lat, pochodzi z Gdańska. Pracuje jako... windykator. Jego pasją jest fitness i modeling. Co mówi o sobie?

 

Mam 21 lat, pochodzę z Gdańska. Moje hobby to fitness, od jakiegoś czasu zajmuje się modelingiem i małymi kroczkami spełniam swoje marzenia. Od 10 roku życia do 16 trenowałem zapasy, dwukrotnie brałem udział w Mistrzostwach Polski, zajmowałem 3 i 4 miejsce, 3 miejsce na prestiżowych zawodach w Kalingradzie. Po zapasach półtorej roku brałem udział w zajęciach MMA i tam również zajmowałem miejsca na podium. Niestety kontuzja kręgosłupa wykluczyła mnie ze sportów walki i wtedy zaczęła się moja przygoda z "wielkim światem". Oczywiście po kontuzji nie przestałem prowadzić aktywnego trybu życia. Aktualnie zajmuje się tylko i wyłącznie treningami fitness i akrobatyką. Nie żałuję tych wszystkich poświęconych lat sportowi, bo to właśnie one wzmocniły mi moje najważniejsze cechy, nauczyłem się samodzielności, odpowiedzialności kreatywności. Dało mi to do zrozumienia ze każda porażka jest dla mnie sukcesem, i pomimo tego ze było ich wiele nie poddaje się i działam dalej! Od 17 roku musiałem się wyprowadzić z domu i usamodzielnić, więc od tamtej pory mieszkam sam i na wszystko muszę sobie sam zapracować. Pomimo tego, że mam dopiero 21 lat to życie naprawdę dużo mnie nauczyło. To co robię na co dzień kompletnie nie jest powiązane z moim trybem życia dokładnie. Pracuję jako windykator, praca może nie jest wdzięczna, ale jest to kwestia przyzwyczajenia. Mam dobry kontakt z ludźmi, uważam ze zależy to od tego jakie się ma podejście do klienta, bo to właśnie głównie o to w tym chodzi o psychologie człowieka.

3/14
Jakub Kucner w bokserkach
mat. prasowe

Jakub Kucner, ma 27 lat, pochodzi z Poznania. Jest trenerem personalnym, zajmuje się sprzedażą i marketingiem. Jego pasją jest... aktorstwo!

 

Na co dzień zajmuję się sprzedażą i marketingiem, jestem także trenerem personalnym. Jestem z Poznania, nie jestem w związku. Co do pasji i zainteresowań to ukończyłem Wyższą Szkołę Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa, w między czasie także studium aktorskie, ukończyłem kurs lektorski a także przed długi okres udzielałem się w grupie aktorskiej w Centrum Kultury Zamek. Jestem członkiem agencji Stars Impresariat, skąd brałem udział w kilku serialach oraz produkcjach. Prowadziłem także jako konferansjer pokazy mody fryzjerskiej w Poznaniu, a także koncerty.  Zainteresowania to aktorstwo, film z ciekawostek jestem w trakcie pisania scenariusza filmowego, zainteresowania to także sport tutaj przede wszystkim fitness, muzyka filmowa. Co do wydarzeń z życia ciekawych byłem misterem w liceum.

4/14
Dominik Maj w bokserkach i bez koszulki

Dominik Maj - ma 26 lat, pochodzi z Krakowa. Na co dzień jest barmanem. Jego pasją jest sport. Kocha podróże:

 

Obecnie pracuję jako barman w jednym z pięciogwiazdkowych hoteli. Od 6 lat hobbystycznie zajmuję się modelingiem. Interesuje się sportem m.in. tenis, squash, piłka nożna, siłownia, pływanie, snowboard. Przez rok trenowałem lacrosse, w 2013 zająłem 4 miejsce na mistrzostwach Polski z drużyną Kraków Lacrosse Kings. Uwielbiam podróże, chciałbym nauczyć się gry na perkusji.

5/14
Szymon Rus w bokserkach i bez koszulki
mat. prasowe

Szymon Rus - ma 26 lat i pochodzi z Międzybrodzia Żywieckiego. Jest fryzjerem. Jego największą pasją są podróże.

 

Na co dzień pracuje jako fryzjer-stylista. Zajmuję się tym od 15 roku życia. Jest to moja największa pasja. Bardzo lubię podróżować. Moją największą jak do tej pory podróżą, była podroż do Chin i Hong Kongu. Byłem tez w Tajlandii. I wielu miejscach w Europie. Bardzo często odwiedzam Londyn, bo jest on stolicą mody, która bardzo mnie kreci. W przyszłości chciałbym też działać w tym kierunku. Jak do tej pory brałem udział w licznych sesjach, pokazach a nawet zagrałem małą rolę w tetrze, gdzie miałem okazję poznać wiele znanych i cenionych osób. Zdrowe odżywianie, to coś co mnie kręci i bardzo tym się interesuje.

6/14
Bartek Waga w bokserkach i bez koszulki

Bartek Waga jest 27-letnim aktorem z Krakowa. Znacie go z ról m.in. w serialach "Majka" czy "Szpilki na Giewoncie". Jego największą pasją jest oczywiście aktorstwo! Czy popularność pomoże mu w konkursie Mistera?

7/14
Rafał Jonkisz - kandydat do tytułu Mister Polski 2015
mat. prasowe

Rafał Jonkisz - ma 18 lat, pochodzi z Rzeszowa. Jego największą pasją jest akrobatyka. Widzowie znają go m.in. z Mam Talent:

 

Mam 18 lat. Jestem uczniem rzeszowskiej szkoły mistrzostwa sportowego na profilu akrobatycznym. Akrobatyka jest moją wielką pasją od blisko 6 lat. Miałem okazję prezentować swoje umiejętności na wielu eventach takich jak np. Ceremonia Otwarcia Mistrzostw Świata w Siatkówce, Warszawa 2014. Jestem ćwierćfinalistą ubiegłorocznej edycji programu Mam Talent. Zdobyłem tytuł wicemistrza świata w Show Dance (Praga 2014) prezentując wraz z zespołem pięknych tancerek swoje akrobatyczne umiejętności. Podczas tegorocznych wakacji miałem okazję wziąć udział w prestiżowym konkursie Mister Lata 2015 który wygrałem!

8/14
Norbert Hawryluk w bokserkach i bez koszulki
materialy prasowe

Norbert Hawryluk ma 22 lata i pochodzi ze Szczecina. W przyszłości chce być modelem. Jego pasją są sport i motoryzacja.

 

Mam 22 lata i pochodzę ze Szczecina. Od półtorej miesiąca mieszkam w Warszawie, ponieważ swoje plany wiążę z modelingiem. Chce się tutaj rozwijać i poznawać nowych ludzi. Moje hobby to sport i motoryzacja. Moim marzeniem jest szczęśliwe życie i sukcesy zawodowe. Jestem singlem. Moje osiągnięcia to mister zachodniopomorskiego, I wicemister Wielkopolski i II wicemister wakacji. Jestem osobą wesołą, rozrywkową i otwartą. Moje motto to: żyj tak jakbym każdy dzień był twoim ostatnim.

9/14
Rafał Domański nago

Rafał Domański ma 30 lat i pochodzi z Lublina. Prawie całe życie spędził we Włoszech. Zajmuje się muzyką, chce zostać znanym DJ-em!

 

Mam 30 lat i pochodzę z Lublina. Choć jestem Polakiem, mieszkam w Polsce tylko od 2 lat. Gdy miałem 3 latka rodzice postanowili wyjechać do Włoch. Całe życie spędziłem we Włoszech i 2 lata temu wróciłem do Polski. Lubię sporty, chodzę na siłownię, gram w tenisa, pływam, latem uprawiam kite surf a w zimie snowboard. Jak dla każdego Włocha kuchnia gra bardzo ważną rolę w moim życiu. Lubię dobrze zjeść i jeszcze bardziej gotować. Gdy jestem w domu spędzam więcej czasu w kuchni niż w innych pomieszczeniach mieszkania. Od dziecka moją największą pasją jest muzyka. We Włoszech dorabiałem między innymi "bawiąc" się w DJ'a. Rok temu postanowiłem zrobić coś więcej z tą pasją i zajmuję się produkcją muzyczną. Produkuje własne utwory klubowe i wiem ze już niebawem ludzie będą się bawić w klubach przy moich piosenkach. We Włoszech występowałem w teatrze z kabaretową grupą teatralną.

10/14
Asdrian Anzorge bez koszulki w bokserkach

Adrian Anzroge - ma 19 lat i pochodzi z Wrocławia. Studiuje zarządzanie, interesuje się rozwojem osobistym. Jego największą pasją jest aktorstwo!

 

Studiuję zarządzanie na Wydziale Informatycznym Politechniki Wrocławskiej. W wolnych chwilach pomagam ludziom, którzy chcą osiągnąć sylwetkę swoich marzeń. Wiem jakie to ciężkie, bo w ciągu ostatnich 5 miesięcy schudłem 22kg. Moim celem jest zmotywować do działania jak największą liczbę ludzi. Interesuje się również rozwojem osobistym, kształtowaniem własnej sylwetki oraz modelingiem. Jednak największą pasją, która niedawno odkryłem jest aktorstwo i mimo, że dopiero to dopiero zaczynam to swoją przyszłość widzę w teatrze.

11/14
Mateusz Biel w bokserkach
mat. prasowe

Mateusz Biel ma 26 lat i pochodzi z Będzina. Jest trenerem personalnym.

 

Pochodzę z Bedzina, okolice Katowic, województwo Śląskie. Mam 26 lat. Na co dzień pracuje jako trener personalny na siłowni, a po godzinach dorabiam jako model. Interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w która grałem przez 16 lat.

12/14
Michał Wilczyński - kandydat do tytułu Mister Polski 2015

Michał Wilczyński ma 27 lat i pochodzi z Dębicy.

 

Mam 27 lat, w konkursie mister polski reprezentuje miasto Dębica:) Ukończyłem technikum ekonomiczne, ale cyferki mnie nie kręcą, pracuję w wykończeniach wnętrz. Mogę szybko i solidnie wyremontować każde mieszkanie moim hobby jest sport siłowni piłka nożna i pływanie, dobra muzyka, podróże. Marzeniem moim jest założenie szczęśliwej rodziny, wybudowanie domu i prowadzenie własnego klubu fitness

 

Czy to on wygra?

13/14
Fliip Włoch bez koszulki i w bokserkach

Filip Włoch ma 25 lat i pochodzi z Krakowa. Również jest trenerem personalnym. Marzy mu się założenie własnej restauracji.

 

Mam 24 lata, mieszkam w Krakowie. Na co dzień pracuję jako trener personalny. Moją pasją jest gotowanie co staram się robić w każdej wolnej chwili. W przyszłości planuję otworzenie własnej restauracji. Jestem również zapalonym kinomanem oraz zajmuję się modelingiem od 3 lat.

14/14
Kuba Radek w bokserkach

Kuba Radek ma 18 lat i pochodzi z Częstochowy. Jest jednym z najmłodszych kandydatów na Mistera Polski 2015. Chce zostać lekarzem:

 

Mieszkam w Częstochowie i mam 18 lat.  Aktualnie uczę się w liceum i chodzę do klasy maturalnej na profil biologiczno-chemiczny. W przyszłości chciałbym dostać się na studia medyczne i pomagać ludziom. Od dziecka grałem w piłkę nożną. Teraz moją największą pasją jest udoskonalanie siebie poprzez budowanie swojej sylwetki, a także pochłanianie w tej dziedzinie wiedzy.