Agnieszka Woźniak-Starak w kolorowym płaszczu

Kuba Wojewódzki wyśmiał brak miejsca dla Agnieszki Woźniak-Starak na gali Bestsellery Empiku. Co napisał?

Agnieszka Woźniak-Starak w kolorowym płaszczu

Kuba Wojewódzki skomentował zachowanie Agnieszki Woźniak-Starak na gali Bestsellery Empiku. Niedawno odbyła się gala, na której zostali nagrodzeni polscy artyści. Na czerwonym dywanie pojawiła się też Agnieszka Woźniak-Starak z mężem, Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Dziennikarka jest zachwycona płytą O.S.T.R, dlatego bardzo chciała posłuchać rapera na żywo. Na swoim Instagramie po gali dodała wpis pełen oburzenia, w którym wyznała, że nie została wpuszczona na galę. Podobno Agnieszka Woźniak-Starak zwlekała z wejściem na salę, bo udzielała wywiadów, dlatego gdy rozpoczęła się transmisja na żywo, organizatorzy odmówili jej wejścia na salę.

Fakt ten postanowił skomentować Kuba Wojewódzki. Co napisał w najnowszym wydaniu "Polityki"?

Rozdano Bestsellery Empiku. Jest to plebiscyt, w którym laureatami są ci, których dzieła najczęściej kupowali klienci sieci. Największym wydarzeniem tegorocznej gali był brak miejsca siedzącego dla Agnieszki Szulim. Reszta imprezy stała na normalnym poziomie. 

Zobacz:  Agnieszka Woźniak-Starak, Hanna Lis, Małgorzata Rozenek-Majdan. Najgorętsza przyjaźń polskiego show-biznesu w 5 cytatach

 

Kuba Wojewódzki o zachowaniu Agnieszki Woźniak-Starak na gali Bestsellery Empiku

Post Agnieszki Woźniak-Starak wzbudził wiele emocji. Pod wpisem pojawiło się wiele negatywnych komentarzy na temat zachowania dziennikarki. Później gwiazda zablokowała nawet komentarze na Instagramie, bo już miała dość hejtu na swój temat. Teraz do sprawy powrócił Kuba Wojewódzki, który jak zawsze ironicznie skomentował to, co działo się wokół tej całej sytuacji.

 

Zobacz:  Ilu widzów obejrzało już "Sztukę kochania"? Zdradziła to Agnieszka Woźniak-Starak. Padł rekord?

Kuba Wojewódzki skomentował zachowanie Agnieszki Woźniak-Starak na Bestsellerach Empiku

Kuba Wojewódzki na planie swojego programu
Instagram

Czy Agnieszka powinna zostać wpuszczona na salę?

Agnieszka Woźniak-Starak w czerwonej sukni na premierze Belle Epoque

 

Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08