Okropny upadek Netty na Eurowizji 2018

 

Eurowizja 2018: W sieci pojawił się okropny filmik, jak Netta, reprezentantka Izraela, spadła ze schodów, schodząc ze sceny, podczas 1. półfinału, w którym brała udział. Oznacza to, że podczas finału wystąpiła mocno poobijana! Zobaczcie mrożące krew w żyłach nagranie jednego z fanów konkursu, które podbija sieć.

 

Zobacz także: Eurowizja 2018: Izrael zostanie zdyskwalifikowany?! Wszystko przez... wypowiedź reprezentantki!

 

Niestety, ochroniarzom nie udało się uratować Netty, która spadła z kilku schodków ze sceny. Na szczęście wokalistka szybko się podniosła i z uśmiechem przemaszerowała dalej w stronę kulis. Było jednak widać grymas bólu na jej twarzy... Jesteśmy tym bardziej pod wielkim wrażeniem jej świetnego występu w finale Eurowizji, który przyniósł zwycięstwo. "Padłeś? Powstań" to pewnie jej nowa dewiza życiowa. 

 

Przypomnijmy - 12 maja w sobotę odbył się finał Eurowizji 2018. Wygrał Izrael! Polska nie zakwalifikowała się do finału, zajmując 14. miejsce w II półfinale show. 

 

Zobacz: To Marcelina Zawadzka miała podać polskie punkty na Eurowizji. W ostatniej chwili zastąpił ją Szymkowiak! Dlaczego? Wiemy!

 

 

 

Netta - zwyciężczyni Eurowizji 2018
East News

Izrael wygra Eurowizję 2018? Kim jest Netta z Izraela?
Andres Putting

Więcej na temat Eurowizja