Agata Konarska i Ida Nowakowska podczas festiwalu w Opolu 2019 Ania Dąbrowska podczas festiwalu w Opolu 2019 Roksana Węgiel podczas festiwalu w Opolu 2019 Ania Wyszkoni w Opolu 2019 w różowo czerwonej sukience Majka Jeżowska, Krystyna Prońko, Golec Orkiestra na festiwalu w Opolu
Opole 2019 - gwiazdy

Podczas pierwszego dnia festiwalu w Opolu odbył się m.in. koncert "Od Opola do Opola", podczas którego usłyszeliśmy największe przeboje minionego roku oraz największe hity. Parę gwiazd świętowało zaś swój jubileusz. Zobaczcie, kto pojawił się na legendarnej scenie! 

1/8
Agata Konarska i Ida Nowakowska podczas festiwalu w Opolu 2019

W Opolu nie mogło zabraknąć pięknych prowadzących - Agaty Konarskiej oraz Idy Nowakowskiej, która pokazywała, co dzieje się za kulisami show!

2/8
Ania Dąbrowska podczas festiwalu w Opolu 2019

15-lecia na polskiej scenie świętowała ukochana przez widzów Ania Dąbrowska, która zaśpiewała hity "Porady na zdrady" oraz "W głowie"! 

3/8
Roksana Węgiel podczas festiwalu w Opolu 2019

Wielki debiut na opolskiej scenie zaliczyła Roksana Węgiel, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018! Gwiazda zaprezentowała swój wielki hit "Anyone I Want To Be". Powaliła widzów na kolana!

4/8
Ania Wyszkoni w Opolu 2019 w różowo czerwonej sukience

Słoneczna Ania Wyszkoni porwała publiczność hitami "Nie chcę Cię obchodzić" oraz nowym przebojem - "Księżyc nad Juratą"! 

5/8
Majka Jeżowska, Krystyna Prońko, Golec Orkiestra na festiwalu w Opolu

20-lecie na polskiej scenie świętował zespół Golec uOrkiestra! Z kolei Majka Jeżowska urządziła szaloną prywatkę z okazji 40-lecia pracy artystycznej! Opole bujało się w rytm hitów "Najpiękniejsza w klasie" oraz "A ja wolę swoją mamę". Jeżowska zaśpiewała również w duecie z przyjaciółką, Krystyną Prońko. 

6/8
Kasia Stankiewicz w spódnicy z rozcięciem

Odważna kreacja Kasi Stankiewicz

Kasia Stankiewicz po Sopocie znów udowodniła, że nie boi się odważnych kreacji z rozcięciem (ta autorstwa Roberta Czerwika)! Fani byli zachwyceni nie tylko jej strojem, ale i hitami, które wykonała razem z nią i zespołem Varius Manx opolska publiczność: "Piosenka księżycowa" i "Kot bez ogona"! 

7/8
Sylwia Grzeszczak w Opolu

10-lecie świętowała Sylwia Grzeszczak, która zaśpiewała aż trzy hity, w tym jeden z mężem, Liberem! Czy jej stylizacja nie przypomina Wam trochę kreacji Dody sprzed kilku tygodni?

Doda zmieniła fryzurę
ONS
ONS
ONS
ONS

8/8
Tulia i Ania Wyszkoni w Opolu 2019

Hołd dla Kory na festiwalu w Opolu 2019

W trakcie festiwalu zespół Tulia i Ania Wyszkoni oddały hołd wybitnej Korze, która zmarła rok temu w lipcu. Opolska publiczność usłyszała m.in. "Krakowski spleen" oraz "Ta noc do innych jest niepodobna".