Rafał Brzozowski w garniturze

Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski będzie reprezentować Polskę! Jaką piosenkę zaśpiewa? 

Rafał Brzozowski w garniturze

Rafał Brzozowski jedzie na Eurowizję 2021! Decyzja została ogłoszona dziś w "Pytaniu na śniadanie", gdzie prowadzący "Jakiej to melodii" zaprezentował swój konkursowy utwór! Posłuchajcie piosenki Rafała Brzozowskiego na Eurowizję 2021 i zobaczcie, co artysta mówi o swoim udziale!

Rafał Brzozowski jedzie na Eurowizję 2021!

Rafał Brzozowski od dawna był typowany jako nasz reprezentant na Eurowizję w tym roku - chociaż głośno mówiono również o sanah czy Cleo. Wszelkie wcześniejsze spekulacje dziś zostały oficjalnie potwierdzone  - Rafał pojawił się dziś w studiu "Pytaniu na śniadanie" i wyemitowano klip do jego eurowizyjnej piosenki  - "The Ride":

Piosenka "The Ride" będzie reprezentowała Polskę w tegorocznym konkursie Eurowizji 🎤 🎼 🇵🇱 Tym samym  Rafał Brzozowski  zostaje polskim 🇵🇱 reprezentantem na  Eurovision Song Contest  2021!!! Gratulujemy, kibicujemy i trzymamy kciuki ✊ Komentujcie i włączcie TVP2 - czytamy  na Facebooku Pytania na śniadanie!

Co sam Rafał mówi o udziale w Eurowizji 2021?

Ostatnie dni były bardzo napięte i emocjonujące, więc jeszcze to do mnie nie dociera. Myślę, że każdy muzyk, każdy wokalista marzy o największych scenach a Eurowizja, scena eurowizyjna jest jedną z najpiękniejszych, najbardziej emocjonujących scen chyba na świecie, bo to najstarszy konkurs piosenki. Takie marzenia powoli się spełniają, oczywiście nie udało się kilka lat temu, ale teraz mogę pojechać z taką piosenką, z taką produkcją bo jednak to jest zrobione na totalnie światowym poziomie - mówił Rafał.

Piosenka Rafała Brzozowskiego na Eurowizję 2021 - YouTube

Jaki utwór przygotował Rafał Brzozowski na Eurowizję 2021? Jego propozycja to piosenka "The Ride":

 

Eurowizja 2021: Kiedy i gdzie oglądać?

65. konkurs Eurowizji, po roku przerwy, odbędzie się w dniach 18, 20 i 22 maja 2021 roku w Rotterdamie. Polskę zobaczymy podczas drugiego półfinału, który odbędzie się 20 maja. Rafał Brzozowski zaśpiewa w pierwszej połowie konkursu. Transmisję będzie można oglądać oczywiście w TVP 1 oraz najpewniej na stronie eurowizja.tvp.pl. 

Rafał Brzozowski jedzie na Eurowizję 2021!

Singiel "The Ride" Rafała Brzozowskiego na Eurowizję

Rafał Brzozowski na ściance Eurowizji Junior
EastNews

 

Więcej na temat Eurowizja Rafał Brzozowski
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48