Festiwal Piękna w Polsacie
1/5
Festiwal Piękna w Polsacie

W pierwszy weekend grudnia odbędzie  się Festiwal Piękna 2016 w Krynicy Zdrój! W ciągu tych wyjątkowych wieczorów poznamy dwie najpiękniejsze kobiety i najprzystojniejszego mężczyznę. Wybrani zostaną: Miss Polski, Miss Supranational  i po raz pierwszy Mister Supranational.

 

Znamy wszystkie szczegóły, gwiazdy wieczoru oraz prowadzących! Zobaczcie w naszej galerii, kto pojawi się na Festiwalu Piękna 2016 w Polsacie!

 

Zobacz także: Mister Supranational 2016 w Polsce! Kto będzie konkurował z Rafałem Jonkiszem? Zobacz ZDJĘCIA!

2/5
Michał Szpak zaśpiewa na Miss Supranational 2016

2 grudnia w Krynicy Zdrój już po raz 8. wybrana zostanie najpiękniejsza kobieta świata, która otrzyma tytuł i koronę Miss Supranational 2016!

 

Miss Supranational to jeden z pięciu największych konkursów piękna na świecie obok Miss World, Miss Universe, Miss International i Miss Grand. Jest organizowany od 2009 roku, a już zaliczany jest do grona najpopularniejszych na świecie.

 

W tym roku będziemy gościć blisko 80 kandydatek do tytułu Miss Supranational 2016. Polskę reprezentuje Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka. Wielkie telewizyjne show będzie transmitowała Telewizja Polsat i zagraniczne stacje telewizyjne do około 100 krajów na świecie. W koncercie, towarzyszącym wyborom najpiękniejszej kobiety świata 2016, wystąpią: Michał Szpak, Andrzej Cierniewski, zespół Pectus oraz finaliści 7.edycji „Must Be the Music. Tylko Muzyka” - duet Dharni i K-Leah.

 

Uroczystą galę Miss Supranational 2016 poprowadzi znakomity międzynarodowy duet: Miss Nowego Jorku 2010 Davina Reeves i Ivan Podrez. Komu koronę przekaże panująca Miss Supranational 2015 Stephania Stegman z Paragwaju? Gala już 2 grudnia o godzinie 20:00 w Telewizji POLSAT.

3/5
Festiwal Piękna w Polsacie

3 grudnia w Krynicy Zdrój po raz pierwszy zostanie wybrany najprzystojniejszy mężczyzna świata, który otrzyma tytuł Mister Supranational!

 

Blisko 40 kandydatów z każdego zakątku globu zawalczy o tytuł najprzystojniejszego mężczyzny świata – Mister Supranational 2016.  Polskę reprezentować będzie Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz. W koncercie uświetniającym galę wystąpią: zespół Blue Cafe, argentyński artysta Patricio Arellano oraz wokalistka Monika Lewczuk, jedyna Polka, która zdobyła koronę Miss Supranational w 2011 roku.

 

 

Najlepsza dziesiątka przystojnych mężczyzn zaprezentuje, specjalnie przygotowany na ten wieczór, występ z tancerkami z zespołu Tomasza Barańskiego. Uroczystą galę Mister Supranational 2016 poprowadzą Davina Reeves i Kamil Baleja. Z jakiego kraju będzie pochodził pierwszy zwycięzca tytułu Mister Supranational? Czy będzie to Rafał Jonkisz? Gala już 3 grudnia godzinie 20:00 w Telewizji Polsat.

4/5
Festiwal Piękna w Polsacie

4 grudnia w Krynicy Zdrój już po raz 27. zostanie wybrana najpiękniejsza Polka, która otrzyma tytuł i koronę Miss Polski 2016! Dwadzieścia cztery finalistki Miss Polski 2016, wybrane w eliminacjach regionalnych konkursów Miss Polski, zawalczą o tytuł najpiękniejszej i koronę Miss Polski 2016. Nową królową ukoronuje ustępująca miss - Magdalena Bieńkowska - Miss Polski 2015 i TOP 15 Miss International 2016.

 

W koncercie, towarzyszącym wyborom najpiękniejszej Polki 2016, wystąpią: Grzegorz Hyży, Natalia Szroeder i Krzysztof Zalewski - znany z powracającego na antenę Polsatu programu „Idol”.

 

Taneczny popis na scenie zaprezentują czołowi polscy tancerze, a wśród nich: Tomasz Barański i Rafał Maserak.

 

Uroczystą galę Miss Polski 2016 poprowadzą Agnieszka Hyży i Krzysztof Ibisz. Jak finalistki zaprezentują się scenie i która z nich otrzyma koronę Miss Polski 2016? Gala już 4 grudnia o 20:00 w Telewizji Polsat.

5/5
Natalia Szroeder zaśpiewa na Miss Polski 2016