Michał Szpak wielkim nieobecnym na gali Marlena Szpak odebrała nagrodę za Michała Marlena Szpak odebrała nagrodę za Michała Szpaka Marlena Szpak odebrała nagrodę za Michała Szpaka Michał Szpak, Marlena Szpak
Michał Szpak wielkim nieobecnym na gali
1/5
Michał Szpak wielkim nieobecnym na gali

 

Michał Szpak miał być jedną z największych gwiazd tegorocznej edycji "TeleKamer 2018". Wokalista zdobył statuetkę w kategorii "Juror Roku" (pokonując tym samym m.in. Tomsona i Barona czy Agustina Egurrolę), ale niestety, nie pojawił się na imprezie. Nagrodę w jego imieniu odebrała siostra, Marlena Szpak. Co się stało? 

 

Na swoim Facebooku Michał napisał podziękowania dla swoich fanów oraz zdradził powody swojej nieobecności. Czy stało się coś poważnego? Zobaczcie!

 

Zobacz: Telekamery 2018 rozdane! Kto otrzymał nagrody? Żebrowski, Kurdej-Szatan, Roznerski - zobacz pełną listę laureatów!

 

Michałowi serdecznie gratulujemy - na tą nagrodę zasłużył jak mało kto!

 

Zobacz także: Paulina Sykut wie czym zachwycić na czerwonym dywanie! Na rozdaniu Telekamer wyglądała obłędnie! Znamy markę jej sukni

 

2/5
Marlena Szpak odebrała nagrodę za Michała

 

Michał Szpak po prostu się rozchorował...

 

Brak słów by opisać to co teraz czuje ! Kochani kiedy pierwszy raz zasiadłem na fotelu trenera miałem ogromnego cykora ( oceniać ludzki talent ? Jak to ? Ja? ) wielu ludzi wówczas nie za bardzo wierzyło we mnie w nowej roli a jednak chyba nie byłem taki najgorszy ! Starałem się dostrzec prawdę i emocje, bo wiem jak bardzo teraz właśnie tego brakuje ludziom. Tę nagrodę odebrała moja ukochana siostra i wariatka Marlena Szpak, ja niestety leżę w łóżku i staram się jakoś ogarnąć z tej cholernej choroby ! Powiem Wam szczerze że kiedy byłem dzieckiem to lubiłem chorować ale teraz doprowadza mnie to do szewskiej pasji co za nuda ta choroba hahaha  Tak czy inaczej dziękuje wszystkim którzy oddali na mnie głos ! Dziękuje za to ogromne wsparcie jakie otrzymuje od Was fanów !!! ❤️ Chciałbym te nagrodę zadedykować ludziom którzy potrafią walczyć o swoje marzenia, tym którzy nie uginają się pod naporem opinii innych i będąc wiernym swoim ideałom i sobie przede wszystkim zdobywają świat i chwytają marzenia :)  Kocham Cię Maryś, kocham Cię rodzinko, kocham Was fani ❤️ Widzimy się jutro w Szczecinie, trzymajcie kciuki!

 

Zobacz: Tą gorącą czerwienią Doda podkręciła temperaturę na rozdaniu Telekamer 2018! Wiemy, kto zaprojektował jej kreację!

4/5
Marlena Szpak odebrała nagrodę za Michała Szpaka

 

Jak poradziła sobie Marlena na gali? Naszym zdaniem świetnie!

 

Zobacz: TYLKO U NAS Michał Szpak: „Graliśmy za darmo albo za kawałek pizzy. Dokładaliśmy do tego własne pieniądze’’

5/5
Michał Szpak, Marlena Szpak
East News