To będzie wyjątkowy odcinek DDTVN! Edyta Górniak i Kinga Rusin pogodzą się na wizji?

Edyta Górniak chce pogodzić się z Kingą Rusin
Fot. /East News

 

Edyta Górniak chce zakończyć konflikt z Kingą Rusin! Czy po latach pogodzą się na wizji? Spór piosenkarki z prowadzącą "Dzień Dobry TVN" rozpoczął się w 2014 roku, kiedy to Edyta była gościem w śniadaniowym programie TVN. Artystka opowiadała wówczas o swoim najnowszym singlu, a Kinga Rusin przerwała jej wypowiedź pytając o życie prywatne i ślubne plany (Edyta spotykała się wtedy z Piotrem Schrammem). Edyta była wściekła na prowadzącą DDTVN i w jednym z wywiadów ostro skomentowała jej zachowanie. 

(...) Może Kinga Rusin ma za dużo pracy, może jest rozproszona, może ma za małe przygotowanie dziennikarskie... Z pewnością to był ostatni czas poświęcony przeze mnie dla tej osoby- mówiła kilka lat temu w rozmowie z Faktem.

Teraz Edyta chce pogodzić się z Kingą Rusin! 

Zobacz także: Rusin wspomina feralny wywiad z Górniak: "Zaczęła mówić o rzeczach, które na pewno naszych widzów NIE INTERESOWAŁY"

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Górniak dogryzła Steczkowskiej na wizji. Tłumaczy się też z krytyki Kory [WIDEO]

Źródło: YouTube

Piosenkarka chce spotkać się z Kingą Rusin

Według doniesień "Faktu" Edyta Górniak chce zakończyć konflikt z Kingą Rusin. Artystce bardzo podoba się postawa gwiazdy TVN, która od wielu lat broni praw zwierząt i angażuje się w ochronę środowiska. Jak informuje źródło dziennika, Edyta już wkrótce pojawi się w studiu DDTVN.

Zastrzegła, że chce być w odcinku, który będzie prowadziła Kinga. Chce ją pochwalić za zaangażowanie w ochronę środowiska i zakopać wojenny topór- zdradza informator "Faktu".

Nam udało się potwierdzić te doniesienia- Edyta Górniak rzeczywiście pojawi się w DDTVN jeszcze w październiku. Czy pogodzi się z Kingą na wizji? To będzie wyjątkowe spotkanie artystki i gwiazdy TVN! 

 

Zobacz także: EDYTA GÓRNIAK BEZ MAKIJAŻU I... ZMARSZCZEK! 45-LETNI GWIAZDA WYGLĄDA 20 LAT MŁODZIEJ!

Edyta Górniak chce pogodzić się z Kingą Rusin.

Edyta Górniak na koncercie
Fot. ONS.pl

Piosenkarka po latach spotka się z gwiazdą TVN.

Kinga Rusin w boho stylizacji

Będziecie oglądać "DDTVN" w którym Edyta Górniak spotka się z Kingą Rusin?

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje