Kinga Rusin o Edycie Górniak

Rusin wspomina feralny wywiad z Górniak: "Zaczęła mówić o rzeczach, które na pewno naszych widzów NIE INTERESOWAŁY"

Kinga Rusin o Edycie Górniak

Kinga Rusin w rozmowie z gala.pl wspomina pamiętny wywiad z Edytą Górniak, która była gościem w programie "Dzień Dobry TVN" w 2014 roku. Diwa opowiadała o swoim najnowszym singlu, lecz w pewnym momencie Kinga zapytała ją o ślub z Piotrem Schrammem, z którym była wówczas związana. Artystka była bardzo zaskoczona pytaniem, na które nie odpowiedziała. Następnie - dogryzła Rusin na jednym z koncertów. Czy dziś panie mają ze sobą konflikt?

 

Kinga Rusin o Edycie Górniak

Kinga Rusin zdradza kulisy słynnej rozmowy z Edytą Górniak. Gwiazda przyznaje, że musiała przerwać artystce, bo ta zaczęła mówić o rzeczach, które nie interesują widzów:

Żeby była pełna jasność - naprawdę cenię Edytę Górniak. Uważam, że jest wybitną wokalistką i bardzo ciekawą osobowością, ciekawych osobowości u nas nie ma, a to jest osobowość poparta talentem. Ja nie miałam wyjścia, ja musiałam Edytę wybić ze słowotoku, zaczęła mówić o rzeczach, które na pewno naszych widzów nie interesowały, ponieważ wymieniła listę stu osób, którym chciała podziękować, a od tego są media społecznościowe. Jedyna rzecz, jaką mogłam zrobić,  żeby wybić ją z rytmu, to było to głupie pytanie. - mówi Rusin w gala.pl. 

Zobacz: Miszczak kazał Rusin wziąć udział w Tańcu z Gwiazdami: "Byłam zażenowana. To nie była moja decyzja!"

 

Czy w związku z tym panie mają konflikt? Nic bardziej mylnego! 

Naprawdę szczerze się wzruszyłam, ale po moje wizycie w Karpatach, w planowanym Turnickim Parku Narodowym, gdzie zobaczyłam straszne rzeczy, łącznie z centrum edukacji leśnej z wypchanymi zwierzętami, koszmar! Byłam świadkiem wyrywki drzew, które powinny być pomnikami przyrody! [...]. Napisałam o tym artykuł, który przedrukowała Gazeta Wyborcza [...]. Wśród tysięcy komentarzy był komentarz Edyty Górniak, to był jej prawdziwy profil, bardzo miły. Napisała, że mi dziękuję za to, że się angażuje i że trzyma kciuki - mówi Kinga Rusin. 

Zobacz także: Kinga Rusin przeszła wiosenną metamorfozę. Zobaczcie, jak się zmieniła!

 

 

Kinga Rusin i Edyta Górniak w studiu DDTVN.

Kinga Rusin o Edycie Górniak

 

Kinga Rusin ceni Edytę Górniak.

Kinga Rusin pod studiem Dzień Dobry TVN

Więcej na temat Kinga Rusin Edyta Górniak
Przeładuj

W przeszłości Doda została Miss... Tytuł wybłagała jej mama? Musicie usłyszeć tę historię

zobacz 00:36