Alicja Bachleda-Curuś lubi rządzić mężczyznami: "Mam to na co dzień"!

Alicja Bachleda-Curuś przyjechała do Polski, by zagrać w nowym polskim filmie "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Niedawno odbyła się konferencja prasowa tej komedii, w której aktorka miała między innymi pewną przygodę z suknią ślubną. Bachleda na konferencji opowiedziała o tym, jacy mężczyźni ją interesują. Ale okazuje się, że nie jest to jedyny projekt Bachledy-Curuś. Aktorka zagrała też ostatnio w amerykańskim serialu i to babkę z jajami!

Jest to serial dla Amazonu. Western, więc zupełnie mi obcy temat i obcy gatunek. Ale skala tego przedsięwzięcia i rzeczy, które mogę tam robić są super. Gram Meksykankę o imieniu Pilar. Pilar jest diabłem wcielonym w pewnym miasteczku, rządzi mężczyznami. Gram tam jedyną zauważalną kobietę, kuszącą, uwodzicielską i odważną, która musi manipulować mężczyznami, żeby przetrwać następny dzień. Co też jest fajne. A ja to mam na co dzień! - powiedziała Party.pl Alicja Bachleda-Curuś.

Do tego aktorka opowiedziała, jak bardzo podobają jej się sceny kaskaderskie ze swoim udziałem. Pierwszy była m.in. przy wielkim wybuchu dynamitu...

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje