• KK

Figurski rozstał się z dziewczyną... a Wojewódzki go wyśmiewa: "Zostawiła sparaliżowanego dziennikarza"

Kuba Wojewódzki żartuje z Michała Figurskiego
Fot. ONS

Kuba Wojewódzki żartuje z rozstania Michała Figurskiego i jego dziewczyny, Jagny Błażejewskiej. Gwiazdor TVN w swoim felietonie w tygodniku "Polityka" skomentował doniesienia medialne o koledze z show-biznesu, który znowu jest singlem. Wojewódzki, który jeszcze kilka miesięcy temu dopingował dziennikarza w walce o zdrowie, tym razem nie ma dla niego litości. Showman komentuje rozstanie Figurskiego z Błażejewską, żartując z jego stanu zdrowia. Co napisał?

Szok. Jak doniosły media, partnerka Michała Figurskiego, Jagna Błażejewska, zostawiła sparaliżowanego dziennikarza, najpewniej zabierając mu rozrusznik serca i sztuczną nerkę. Znając Michała, to on nie odszedł pierwszy tylko dlatego, że nie mógł się ruszać- żartuje Kuba Wojewódzki.

Czy Michał Figurski obrazi się na swojego kolegę z show-biznesu? Dziennikarz już raz udowodnił, że ma ogromny dystans do żartów na swój temat. W czasie słynnego już roastu Kuby Wojewódzkiego komicy występujący w kontrowersyjnym show wyśmiewali wylew Figurskiego. Po wielu krytycznych komentarzach na temat zachowania uczestników programu w ich obronie stanął sam Michał Figurski, który zapewnił, że nie czuje się urażony.

 

A Waszym zdaniem, Kuba Wojewódzki przesadził żartując z rozstania i kłopotów ze zdrowiem Michała Figurskiego?

 

Kuba Wojewódzki żartuje z Michała Figurskiego.

Czy dziennikarz mu odpowie?

Może Cię również zainteresować:

Dorota Wellman o fragmentach na swój temat w biografii Kuby Wojewódzkiego: "Ciekawa jestem po co to zrobił"

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Waszym zdaniem Kuba Wojewódzki przesadził?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje