Kuba Wojewódzki w niebieskiej koszuli

Kuba Wojewódzki dopinguje chorego Michała Figurskiego: "Prawdziwi Mistrzowie zawsze dają radę"

Kuba Wojewódzki w niebieskiej koszuli

W miniony weekend Michał Figurski w ciężkim stanie trafił do szpitala. Kuba Wojewódzki, który od wielu lat jest przyjacielem dziennikarza wyraził słowa wsparcia dla niego na swoim profilu na Facebooku. Co napisał?

MICHAŁ !!! Prawdziwi Mistrzowie Zawsze Dają Radę !!!
... wiem to, bo przeżyliśmy niejedno ...
k.
Zdrowiej !

Stan zdrowia Michała Figurskiego

W niedzielę, 21 września, Michał Figurski trafił do szpitala z powodu pękniętego tętniaka w mózgu. Jeszcze tego samego dnia trafił na operację i - jak ustaliliśmy - na chwilę nawet na odzyskał po niej przytomność. Jednak dalsze szczegóły na temat jego stanu nie są znane. Pozostaje jedynie trzymać kciuki za szybki powrót do zdrowia. 

Przyjaźń Michała Figurskiego i Kuby Wojewódzkiego

Panowie znają się od wielu lat i mieli okazję razem wielokrotnie pracować. Wspólnie prowadzili audycje w AntyRadiu, gdzie Figurski był szefem Kuby i w Eska Rock. Ich kontakty nieco się rozluźniły po głośnej aferze i żarcie dotyczącym Ukrainek na antenie Eski. Wtedy obaj stracili pracę - Kuba szybko odnalazł się w nowej rzeczywistości i rozpoczął pracę w Rock Radio. Figurski z kolei miał z tym trudności... Do pojednania doszło podczas rozprawy sądowej, która dotyczyła wyżej wspomnianej afery. Wojewódzki zamieścił wtedy ich wspólną fotkę.
Jak widać w trudnych sytuacjach mogą na siebie liczyć. 


Kuba Wojewódzki w krótkich spodenkach


Michał Figurski na urodzinach 4fun.tv

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48