Justin Bieber i Hailey Baldwin NAPRAWDĘ wzięli ślub! Znamy datę i szczegóły!

Hailey Baldwin, Justin Bieber
Fot. East News

 

Plotki wokół Justina Biebera i Hailey Baldwin nie cichną. Wszyscy zastanawiają się, czy para faktycznie wzięła ślub w tajemnicy. Mimo że sama Hailey jakiś czas temu próbowała zaprzeczać tym informacjom, to jej wujek Alec Baldwin zdradził wszystko! Teraz z kolei serwis TMZ potwierdza, że ślub młodej pary faktycznie się odbył i zdradza wszystkie szczegóły!

 

Zobacz: Wszystko o zaproszeniach na ślub cywilny i kościelny. Wybieranie wzoru, zasady etykiety i reguły poprawnego formułowania tekstu

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Mamy aż 4 dowody na to, że Hailey Bieber jest w ciąży! Czy Justin niedługo zostanie ojcem?! Oby Selena Gomez tego nie czytała!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Szczegóły ślubu Justina Biebera i Hailey Baldwin

 

Według TMZ, Justin i Hailey wzięli ślub dokładnie 13 września w Nowym Jorku, czyli wtedy, gdy widziano ich pod urzędem ślubów. Domysły okazały się więc prawdą! Ceremonię ślubną pary poprowadził kaznodzieja Jeffrey Quinn, a świadkiem był przyjaciel Justina Josh Mehl.  Co ciekawe, Justin i Hailey planują urządzić jeszcze jedną oficjalną ceremonię. Być może ta druga będzie bardziej huczna i medialna? My chcielibyście zobaczyć Hailey w sukni ślubnej!

 

Wobec tego ostatnie podróże Justina i Hailey nabierają nowego znaczenia. Para odwiedziła Londyn, Paryż, Włochy oraz Szwajcarię i najwyraźniej była to jej podróż poślubna!
 

Cieszycie się, że Justin i Hailey ułożyli sobie życie? 

 

Zobacz: Pomysły na wesele – pięć nietypowych rozwiązań

 

Przeczytaj też: Co należy zrobić przed ślubem – przygotowania krok po kroku

 

Justin i Hailey są już małżeństwem!

Justin Bieber, Hailey Baldwin
Fot. East News

Justin i Hailey bardzo się kochają!

Fot. East News

Myślisz, że małżeństwo Justina i Hailey będzie trwałe?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady