• KK

Karczmarczyk, Opozda i Kaczorowska w ognistej czerwieni. Która z pań zachwyciła w Tańcu z Gwiazdami? SONDA

Gwiazdy w programie Taniec z Gwiazdami
Fot. ONS

Anna Karczmarczyk, Joanna Opozda i Agnieszka Kaczorowska w ognistej czerwieni w "Tańcu z Gwiazdami". Podczas wczorajszego programu aż trzy panie zdecydowały się na stylizację w mocnym czerwonym kolorze. Agnieszka Kaczorowska, która na parkiecie towarzyszy Nikodemowi Rozbickiemu, pokazała się w krótkiej rozkloszowanej sukience- a jej najmocniejszym punktem było odważne połączenie koloru czerwonego z różem. Efekt był świetny!

 

W pięknej i eleganckiej sukni zaprezentowała się również Joanna Opozda. Czerwono- czarna suknia idealnie pasowała do tanga, jakie wykonała na parkiecie gwiazda. Występ Opozdy i Kamila Kuroczko wzbudził ogromne emocje a jury oceniło ich taniec na 37 punktów. Anna Karczmarczyk, która przed odcinkiem na żywo przyznała się do kontuzji stopy, w programie wystąpiła w seksownej, podkreślającej figurę sukience z frędzlami. Aktorka wyglądała zachwycająco!

 

Naszym zdaniem w ognistej czerwieni najlepiej zaprezentowała się Joanna Opozda.  A Wy macie swoją faworytkę? ZAGŁOSUJCIE!

 

Zobacz także: Musicie to zobaczyć! Kaczorowska i Rozbicki nagrali śmieszny filmik z prób do "Tańca z Gwiazdami". ZABAWNE

 

Joanna Opozda w Tańcu z Gwiazdami.

Agnieszka Kaczorowska w czerwonej kreacji.

Anna Karczmarczyk w seksownej sukience.

Może Cię również zainteresować:

Agnieszka Kaczorowska o zwycięstwie Ani Karczmarczyk w Tańcu z Gwiadami… “Powiem szczerze..."

Która z gwiazd wyglądała najlepiej?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady