Justyna Steczkowska w roku 1991 ukończyła z wyróżnieniem Liceum Muzyczne w klasie skrzypiec prof. Stefana Ząbka w Rzeszowie, a następnie zdecydowała się na studia na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Studia przerwała jednak po dwóch semestrach i całkowicie oddała się śpiewaniu. Gwiazda nie ukrywa, że jej rodzice nie byli wówczas zadowoleni z jej decyzji...

Reklama

Justyna Steczkowska o rzuceniu studiów i reakcji rodziców

Justyna Steczkowska nigdy nie ukrywała, że początki jej kariery wokalistki nie należały do najłatwiejszych. Piosenkarka po rzuceniu studiów i postawieniu wszystkiego na śpiewanie, musiała utrzymać się sama. W rozmowie z redaktorem naczelnym Party.pl Bartłomiejem Ufniarzem gwiazda opowiedziała o tym okresie swojego życia.

Jak zrezygnowałam ze studiów, no to oni (rodzice - przyp. red.) nie byli zadowoleni z tego, bo bardzo dużo dali z siebie, a ja powiedziałam ,,sorry, ale nie, bo to nie jest moje życie''. I patrzysz na takie dziecko i sobie mówisz - ,,naprawdę? A ty coś w ogóle wiesz o życiu''? No ja ich rozumiem, szczególnie teraz, jak jestem rodzicem, ale podcinanie wtedy dziecku skrzydeł, też nie jest rozwiązaniem. Nie miałam nigdy do nich pretensji, ani żalu - po prostu taka była umowa - nie studiujesz, nie dostajesz pieniędzy z domu, musisz sobie poradzić sama.
- przyznała Justyna Steczkowska

Co jeszcze na ten temat zdradziła Justyna Steczkowska? Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej!

Reklama

Zobacz także: Justyna Steczkowska zaśpiewała na ślubie fanki. Teraz złożyła poważną deklarację w sprawie ślubów par jednopłciowych

Justyna Steczkowska
Justyna Steczkowska Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama