Fani "Tańca z Gwiazdami" zacierają ręce, bo swoje ulubione show będą mieli okazję obejrzeć również w Niedzielę Wielkanocną. Co jednak na tak szczególny czas emisji programu na żywo sądzą sami uczestnicy? Zobaczcie, co powiedziała nam Roksana Węgiel.

Reklama

Roksana Węgiel szczerze o "Tańcu z Gwiazdami" w Wielkanoc

Roksana Węgiel w ostatnich tygodniach z pewnością nie może narzekać na brak obowiązków. Oprócz działalności muzycznej, gwiazda skupia się też na intensywnych treningach do "Tańca z Gwiazdami", gdzie z odcinka na odcinek robi ogromne postępy.

Nie jest tajemnicą, że Roksana Węgiel jest wierząca, a w Niedzielę Wielkanocną Polsat nie zrezygnował z emisji odcinka show na żywo. Jak więc 19-latka zapatruje się na występ w tak szczególnym dniu? Taneczna partnerka Michała Kassina w rozmowie z naszym reporterem, Bartoszem Sekleckim, nie kryła rozgoryczenia.

Są to najważniejsze święta jeśli chodzi o wiarę katolicką, jest to przykre poniekąd, głównie dlatego, że nie będą to normalne święta, ale postaramy się znaleźć czas na duchowe przeżycie tych Świąt
- przyznała Roksana Węgiel.

A Wy, będziecie kibicować Roksanie i Michałowi? My oczywiście bardzo! Tymczasem zobaczcie, co jeszcze powiedziała Roksana Węgiel przed naszą kamerą.

Reklama

Zobacz także: Niemożliwe, w jakich butach Roxie Węgiel poszła na drogę krzyżową. Stopy bolą na sam widok

Zobacz także
Roksana Wegiel, Michał Kassin
Fot. Wojciech Olkusnik/East News
Reklama
Reklama
Reklama